Mitä asentoa suosittelet?

Yokoz88

Olen tapaillut muutaman viikon ajan itseäni hieman nuorempaa tyttöä ja toivon mukaan tulevana viikonloppuna harrastamme ekaa kertaa seksiä. Ongelma on siinä että tyttö on todella hoikka (mitat 175/48), kapeat jalat jne. ja mietin että mikä olisi paras asento? Tykkään eniten panna takaapäin doggy style asennossa mutta en ole koskaan pannut ketään niin laihaa. Hänellä on pyöreä mutta pieni peppu ja mietin miten pillu asettuu kontallaan asennossa, työntyykö eteenpäin tms. Ja millaisista asennoista hoikat tytöt yleensä tykkäävät?

10

1238

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • janussi69

      ee ne tykkee, hoikat tytöt mistää asennosta

    • 65678765

      Riippuu mistä tykkäät. Itse tykkään jos tytöllä on muodokkaat pakarat jotka läpsyvät työntöjen tahtiin kun panee takaapäin mutta pienipeppuisella ja hoikalla tytöllä tosiaan pillu tulee enemmän "esille" kun tyttö pyllistää ja kun panee doggy asennossa niin näkee hyvin kuinka kalu työntyy sisään.

    • 1819

      Noin laihat tuppaavat olemaan kuivia. Eli eivät oikein pidä seksistä. Lisäksi niillä ei ole energiaa. Eli homma lopahtaa siihen kun ne ei jaksa. Ja silloin on tunnelma kadonnut.

    • RakastajaRaju

      Hoikat tytöt tykkää kaikista asennoista. On parhaita vaihtamaan nopeasti asentoa. Ensin pidät rintoja hyvänä ja sitten nuolet pillun ja aloitat ihan lähetyssaarnaajassa. Sitten vaan kysyt naiselta, että mistä asennosta jatketaan. Jos on rohkee ja kokenut tulee ratsaille, jos ei mitään vastaa, niin nostat hänen jalkansa olkapäille ja siitä työnnät ne koukkuun ja johan sulta on spermatkin tullut, tai ammuit ne jo aiemmin kumiin tai reisille.

      • Tuo ratsaille tulo kyllä vaatii suurta rohkeutta, itse en moista ole vielä uskaltanut edes ajatella...

        Nim. 10v samaa rouvaa katsellut


    • tapaillut

      Herrasmies tiedustelee aina naisen lempiasentoa ja kertoo omansa riippumatta naisen laihuudesta tai lihavuudesta.

    • rentoutunut

      se on se mikä toimii. Itse suosittelen naista päällä ensikertalaisille.

    • mohamed-

      Minä tykätä väkisin asento olla paras

    • njjjjlkjjh

      Työnnä löylykauha perseeseen lortto lunttu

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      457
      3022
    2. Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?

      Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      309
      2944
    3. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      68
      2059
    4. Pikkunaiselle terkkuja

      Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi
      Ikävä
      340
      1578
    5. Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota

      2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-
      Maailman menoa
      190
      1451
    6. Pystyisitkö ottamaan kaivattuasi

      Elämääsi miten pian
      Ikävä
      105
      1213
    7. Voisiko olla jopa niin

      Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal
      Ikävä
      75
      1202
    8. Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."

      Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1097
    9. K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."

      Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali
      Suomalaiset julkkikset
      8
      1065
    10. Kuinka paljon on

      Merkitystä seksillä kun valitset kumppania?
      Ikävä
      111
      970
    Aihe