Valkoisen Talon isäntänä on jälleen VALKOINEN MIES!
Trumpin voitossa tärkeintä on se että
11
91
Vastaukset
- Natsismillepiste
Trumpin valta tulee jäämään lyhyeksi, veikkaan vallankumousta tai vastaavaa. Natsismin aika on ohi ja johtajaksi tarvitaan henkilö, joka osaa suhtautua maailmaan kansainvälisesti, avoimesti ja rasismivapaasti.
- ksdjfljsd
Olet kommunisti, joka toivoo vallankaappausta ja demokratian tuhoa. Voisit muuttaa Pohjois-Koreaan!
- faktanfaktaa
Ja kaiken lisäksi valkoinen lihaa syövä mies. Valkoihoisilla on tutkitusti korkeampi äo kuin mustilla.
- szrghrdtutiuygo
Tuli iso TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! TRUMPPI! Clintonilaiset on aika pienenä!!!!!
- ilikeblue
Mika valkoinen mies? Oranssihan se on.
- Vaiettävoitto
Trump sai vähemmän ääniä kuin Clintonska. Mikä voittaja hän muka on?
- BilinAIDS
Ähäkutti kun sua vituttaa, clintorisorgasmisi kuihtui kokoon!
Nyt on vittu kuiva!
Pitää voittaa oikeassa osavaltiossa.
Tyhmää Hilaryltä kerätä väärän laisia ääniä.
Trump oli loistava taktikko.
Otti ne äänet,jotka oli tärkeitä.- Eriarvojen.maa
Toisten äänet on arvokkaampia kuin toisten. Melkoista eriarvoistamista.
- Voikoihanamminviikko
Trump on kohta presidentti ja Hillary vanha eläkeläisämmä, voiko paremmin vaalit enää mennä? Ja tietysti BIlillä on vielä AIDS joten Hilary joutuu vielä paapomaan kun bilillä on kuset sukissa!
Vielä bonuksena vihevasurihinttihomoja vituttaa tuo Trumpin menestys,
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001003
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25917Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat298798- 95758
- 34658
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet140599