Ihan järkyttäviä törkyturpia

ja juntteja olette. EI IKINÄ tuollaisten seuraan!
14119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Saiskos sinulta vähän vittua, madam?

Äänestä
  • Yritätte esittää hienompaa, mitä todellisuudessa olette. Käytös ym. kertoo sen, että olette tosiaan siellä amisautoilutasolla olleet aina. Sydämen rikkaus ei tule rahasta.

    Äänestä

  • nainenvapaalla kirjoitti:

    Yritätte esittää hienompaa, mitä todellisuudessa olette. Käytös ym. kertoo sen, että olette tosiaan siellä amisautoilutasolla olleet aina. Sydämen rikkaus ei tule rahasta.

    Akateeminen ässäläinen tärkeilee. Timoko kaivattuna ja timon tilukset siellä oulun hiirosten kaukovainiolla. Jukka miehesi on sinun riippanasi vain Timosi tiellä. Timo hylkäsi

    Äänestä

Oletko kenties sama kirjoittaja kuin lapinsomali ja ppp? S-nainen? Akateeminen hienohelma jota kaikki kaipailee palstalla?

Äänestä

Sama vekkuli..

Äänestä

Miten jostakin ihmisestä voi tullakin painajainen. Toisten nöyryyttäminen, oman egon kohottaminen vaikka varastetuilla ideoilla. Mielistely ja manipulointi kun itselle etua. Luulin jo päässeeni pahimman ylitse mutta vieläkään ei arvet kestä, vihaan ja inhoan sitä ihmistä yli kaiken. Ei se mitä itse sain kokea mutta se että hän teki niin myös toisille. Miten yksi ihminen voikin saada niin paljon pahaa aikaan.

Äänestä
  • Juu, tuollainen kuva minulle hänestä tuli.

    Äänestä

  • nainenvapaalla kirjoitti:

    Juu, tuollainen kuva minulle hänestä tuli.

    Omanedunhaku haiskahtaa. Onko muiksi tekeytyminen tyylisi taaplata kilpailijat kumoon? Onko luulosi se että palstalaiset vihollisia haalimassa sinun miestä ja palstalaiset tuhottava ja mustamaalattava jotta näyt kirkkaiten?

    Äänestä

  • Kieroilijoitanäkyyy kirjoitti:

    Omanedunhaku haiskahtaa. Onko muiksi tekeytyminen tyylisi taaplata kilpailijat kumoon? Onko luulosi se että palstalaiset vihollisia haalimassa sinun miestä ja palstalaiset tuhottava ja mustamaalattava jotta näyt kirkkaiten?

    Keneksi olen tekeytynyt?? Joku luulee, että olen joku S-nainen Oulusta, vaikka ei oikeasti ole sinnepäinkään.

    Äänestä

  • Menneille ei voi enää muuta kuin unohtaa ja pisteenä iin päälle pienempi narsisti ja loppu onkin tiedossa. Koeta kestää.

    Äänestä

Tämä kirjoittaja on kiero ihminen. Se mitä hän haluaa hän ottaa vaikka muita mustamaalaten. Hän uskoo ajatukseen rakkauden saavuttamiseksi kaikki keinot sallittuja.

Äänestä
  • Anteeksi kuinka? Sinkkuna voin tehdä mitä huvittaa, mutta varatut ne loukkaantuu, kun niille sanoo ei :D

    Äänestä

  • nainenvapaalla kirjoitti:

    Anteeksi kuinka? Sinkkuna voin tehdä mitä huvittaa, mutta varatut ne loukkaantuu, kun niille sanoo ei :D

    Etkös sinä ole se joka täällä taaplaa omaatuntoa hakien ja muita jyräillen. Kieroa

    Äänestä

Toivottavasti emme koskaan enää tapaa toisiamme. RIITTI!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainenvapaalla kirjoitti:

ja juntteja olette. EI IKINÄ tuollaisten seuraan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu