Anopille kalua

Ihananainenhänon

Olemme anopin kanssa pidetty salaista seuraa toisillemme 9kk ajan. Suhteemme sai alun illan vieton aikana ja tuntuu ettemme voi olla hetkeäkään erossa. Anoppi 49v ja minä 27v. Seksi ja yhdessä olomme on todella mahtavaa. Onko muilla kokemusta samantapaista?

23

3236

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • anoppianai

      Olen nainut anoppia jo 9vuotta.....ja jatkuu

      • akkaasnain

        mutta minäpä olenkin nainut sun ämmääs jo 10 vuotta perseeseen.... ja jatkuu


      • caccahaisee

        Mitäs muutakaan nämä kaappihomo luuserit osaisikaan kuin survoa sontaluukkua


      • cusihaisee

        tai kuvitella nussivansa äitejään ja anoppejaan


      • anoppianai
        akkaasnain kirjoitti:

        mutta minäpä olenkin nainut sun ämmääs jo 10 vuotta perseeseen.... ja jatkuu

        et oo


      • akkaasnain

        pitää paikkaansa. kun sinä menet anoppias tykittämään, niin minä käyn sillävälin työntämässä kukkoo huuleen sun akalles


      • anoppianai

        et voi millään samaan aikaa, tai sitten olet ihmemies Intiasta


      • gkxkfk

        Se juuri olenkin


      • anoppianai1

        työnä kirveen varsi omaa perseesi


      • kgkgkf

        Työnnä löylykauha perseeses


    • Ihanaanoppi

      Viime kesänä roihahti lemmenliekki minun ja anopin välillä... Olen alkuhetkistä kirjoitellutkin pornonovellit.com:iin. Lue sieltä jos kiinnostaa Anopille kyytiä-jutut...

    • jvjvjvyyffy

      En tuomitse tai moralisoi touhuja koska tuo on kiihoittava fantasia monille ja siinä on jotain erikoista. Haluaisin kysyä yhen asian.

      Miten pystyy olemaan suhteessa kun ajattelee joka päivä hänen kanssa kuinka olen tehnyt ja haluan panna äitiäisi. Anoppi miettii oman lapsensa tavatessa (ja varmaan muutenkin) hänen poikaystävän munaa. Eihän mitään aitoa rakkaudellisesta suhdetta voi enää olla kuten ei muutenkaan pettämisen jälkeen mutta tässä se on jotenkin läsnä koko ajan. Eli miten tämä vaikuttaa siihen kun olet hänen tyttären kanssa suhteessa?

      • Kolm

        Jo parikymmentä vuotta nussii anopin kaa. Vaimo 10 v minua nuorempi, kun taas anoppi 10 v vanhempi. Joskus ollaan kolmisin, ja hauskaa on. kaikki alkoi kun sain 30 synttäri lahjaksi heiltä kimppa suuhoidon. Meillä on vähän rennompi tää homma.


      • hyivittu

        Eli olette sairaita lessuja


      • tyhmäuskoo

        Paskat nämä ole kuin reppanoita peräkamari poikia mielikuvitus käy ylikierroksilla koskaan nähnytkään naista muuta ku äitinsä ja kuivan mummonsa siinä on näitten kivat


    • anopistani

      Mulla on tässä asiassa sellainen ongelma, että anoppi on sängyssä avoimempi, parempi ja paljon aloitteellisempi kuin tyttärensä.

      • anoppihyvä

        samoin minulla....anoppi paljon parempi kuin vaimoni...


      • pukki---

        Olen samaa mieltä että anoppisi on parempi kuin vaimosi, olen testannut molemmat


    • IhanaAnoppi

      Minulla oli anopin kanssa suhde yli 10v.
      Se alkoi mökillä ollessamme kahdestaan kun hän oli 58 ja minä 33.
      Se oli helppoa pitää salassa koska hän asui yksin ja tarvitsi kaikkea pientä apua silloin tällöin.

      • voivitsiiiii

        Jep jep siis jeesasit kuivaa mummoas ja työnsit löylykauhan perseeseen


    • pikkuista

      Anoppini jäänyt leskeksi ja oli meillä arkipäivinä lasta hoitamassa vaimoni opiskellessa. Hänellä oli outo tapa kiroilla kuiskaten ”voi minun pikkuista pilluani” ikäänkuin niin ettei lapsi tai minä kuulisi. Minusta tuntui kuin hän olisi tarkoitushakuisesti härnännyt minua.
      Pari kuukautta kestin kuin mies, mutta sitten kärsivällisyyteni petti ja sanoin, että otetaanpa selvää tuosta pikkuisesta. En ukso puhetta, mutta pannemalla totuus asiassa selviäisi. Hän totesi, että ”eihän me voida” ja lisäsi ettei hänellä ole tapana valehdella vaan olla sanojensa takana. Kiroilu ja keskustelu asiasta päättyi sillä erää siihen.
      Seuraavalla viikolla hän taas kiroili tapansa mukaan. En malttanut olla ”kuulematta” vaan tokaisin, että nyt se pikkuisuus on kyllä mitattava. Hän oli ensin vastustelevinaan, mutta nosti sitten hameenhelmaa, riisui pikkuhousunsa, levitti jalkojaan ja asettui pillu paljaana nojaamaan peppu vasten keittiön pöytää. Ei ollut erikoisen pieni, mutta yllättävän tiukka, kostea ikäisekseen ja äänekäs.
      Omituinen kiroilu loppui, mutta noin kerran viikossa hänellä oli jatkossa tapana kysyä, että ”vieläkö sitä mittaamista on jäljellä”?

      • naurettavaapaskaa

        Vittu mikä Spede!


    • rqrererre

      kerro kuka panee appiukkoaan siinä vasta jutunuurta

    Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista

      Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni
      Maailman menoa
      112
      6949
    2. Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.

      UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M
      Euroviisut
      104
      4660
    3. L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?

      Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa
      Tv-sarjat
      47
      3918
    4. TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a
      Suomalaiset julkkikset
      13
      3314
    5. Natomaa hyökkäsi Iraniin

      Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu
      NATO
      668
      1971
    6. Trump aloitti III maailmansodan tänään.

      Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?
      Maailman menoa
      216
      1326
    7. Miksi et nainen halua

      minua, kuten minä sinua?
      Ikävä
      66
      1318
    8. Rakas tiedät, että toivoisin

      Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja
      Ikävä
      55
      1273
    9. Osaako kukaan sanoa?

      Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j
      Ähtäri
      51
      1257
    10. Viesti miehelle

      Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise
      Ikävä
      12
      952
    Aihe