Vielä Meri-Toppila on rauhatonta aluetta?

Siellä olisi yksi kiinnostava asunto myynnissä.
377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, heti tuli virhe: Vieläkö piti kysyä... Jos sieltä on myyty osa vuokra-asunnoista asunnoista yksityisille, onko ollut vaikutusta? Onko Hiomokatu 3 rauhallinen?

Äänestä

Käy tarkastamassa tilanne omin silmin ja tee ryyppyreissu Dixoniin.

Äänestä

En harrasta lähiöbaareissa käyntiä enkä juuri muitakaan baareja, joten ei kiitos tuolle ehdotukselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Strui kirjoitti:

Siellä olisi yksi kiinnostava asunto myynnissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu