Olen 53v mies mietin tuossa onko normaalia että tekee mieli kokoajan pillua, joutuu joinakin päivinä vetämään käteen parikin kertaa kun odottaa vaimoa kotia töistä. Joskus on vaimon kanssa puhuttu itsetyydytyksestä hän on sanonut että kyllä ukko saa vemputtaa kovimpia paineita pois, joskus katselee vieressä kun ukko vemputtaa sitte kun on just lasti lähdössä niin ottaa kalun suuhun melkein kokonaan. Kaluni on keskivertoa hiukan suurempi eli reilu 18cm pituutta ympmittaa on melkein 15cm, vaimo sanoo että tuntuu tosi kiihottavalle kun tulee melkein suun täydeltä spermaa. Lastit ovat tosi runsaita vaimo antaa välillä myös eturauhas hierontaa samalla kun vetää ukolta käteen, mutta on se vaan kumma kun silti tekee mieli useimiten pillua juuri silloin kun vaimo on töissä.
Olenko turhaan huolestunut?
ukkomies-53v
0
53
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218456Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4227687Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-95285Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite824939Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294719Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2133105- 1252974
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os352856Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin732810Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps242476