Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kokemuksia miesnukeista?

Kävin seksikaupassa ja pistin merkille pumpattavia miesnukkeja. En raaskinut vielä ostaa kun jäin miettimään onko ne kestäviä ratsastukseen ja onko ne hyviä vaihtoehtoja dildoille. Onko kellään kokemuksia itsetyydytyksessä tällaisista?
6329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

eikö oikea ukko käy

Äänestä

Eivät ainakaan laukea ennen aikojaan :))
Siitä vaan nukkea ostamaan ......harmi vaan ettei se osaa nuolla pimppaa, muuten hyvä ostos

Äänestä
  • Tuossa olisi markkinarako lelulle.. pimpan nuolija :D

    Äänestä

Hyviä lahjavinkkejä

Äänestä

Mä olen mies, joka jäi n 30 vuoden suhteen jälkeen yksin. Ostin parikin naisnukkea, kun tarjokkaita olisi ollut, mutta eivät oikein kiinnostaneet pitkän suhteen jälkeen. Molemmat nuket olivat sillälailla pettymymyksiä, etteivät vastanneet lupauksia. Suosittelen lämpimästi kauniita - ei varsinaisia pornokuvia - ja käsitöitä. Katsele muutama vuosi rauhassa, ainahan joku kiva mieskin voi löytyä. Pärjäillään toistaiseksi itsekseen,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Shannna kirjoitti:

Kävin seksikaupassa ja pistin merkille pumpattavia miesnukkeja. En raaskinut vielä ostaa kun jäin miettimään onko ne kestäviä ratsastukseen ja onko ne hyviä vaihtoehtoja dildoille. Onko kellään kokemuksia itsetyydytyksessä tällaisista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu