Eli siis onko teidän mielestä outoa jos joku uusimaasta kotoisin oleva kannattaa rauman lukkoa? Saattaa kuulostaa tyhmältä mut kuitenki olis kiva tietää teijän mielipiteitä ja kommentteja;)
Vastaukset 3
- Pitkäkiekko
Ei se varmaan kaikista tavanomaisinta ole, mutta tärkeintä on kuitenkin, että kannattaa seuraa, josta pitää (asuinpaikasta riippumatta).
- Lukkoäijä
Entä mitä joukkuetta porvoolaisen pitäisi sinun mielestäsi kannattaa?
- Pitkäkiekko
Lukkoäijä kirjoitti:
Entä mitä joukkuetta porvoolaisen pitäisi sinun mielestäsi kannattaa?
Jaa-a, ehkä IFK:ta, ehkä HPK:ta, en tiedä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän51991Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15868Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan55501