Ja kuinka kauan?
Miss Bramley kun yritti itsemurhaa paapan potenssilääkkeillä niin viettiin vuorenvaqrmasti mielisairaalaan tämän jälkeen. Kuanko Briteissä on tarkkailuaika?
Pitääkö pakkansa että miss Bramley oli mutissut ambulanssiin vietäessä että niks naks....niks naks....niks naks...?
Miss Bramley kun yritti itsemurhaa paapan potenssilääkkeillä niin viettiin vuorenvaqrmasti mielisairaalaan tämän jälkeen. Kuanko Briteissä on tarkkailuaika?
Pitääkö pakkansa että miss Bramley oli mutissut ambulanssiin vietäessä että niks naks....niks naks....niks naks...?
Vastaukset 20
Vanhimmat
neiti Bramleystä ei ole mitään tietoa? Löytyykö mrs. Jasmin Bramley-Mäntylästä?
OYSsin psykalla se on viime kesänä ollut, ei missään Briteissä vuosi sitten.
Kuulostaa tekaistulta huhulta , mistä esim olisi peräisin "niks naks". Mihin tarvitset tällaista tietoa, vai onko tarkoitusperäsi huhujen levittäminen ja loan heitto? Oletko aivan varma omista motiiveistasi? Vai onko ehkä omassa päässäsi soinut "niks naks"?
Itse sanoi että vietiin itsemurhayrityksne jälkeen ambulanssilla..silloin viedsään lataamoon saman tien...
Mäntylän kahelihan se itse myös sanoi että niks naks hommiin kun paapalta munat katkaistiin.
Hekla taas ruokatunnilla tullut dildon kanssa paikalle.
Kysymyshän kuului, että minä sinä tarvitset tällaista tietoa. Auttaako se ehkä urakehitystäsi? Vai arveletko saavasti tätä kautta vertailutietoa omille kokemuksillesi osastolla?
Mihin sinä sitten tarvitset tietoa toisen tiedon tarpeesta? Auttaako se kenties sinun urakehitystäsi? Onko tämä aika, mitä käytät julkkispalstalla vänkäämiseen luovaa luppoaikaa vai meneekö työnantajan piikkiin :-D
Joo, kyllä se tieto auttaisi urakehitystäni ja joo, kyllä tämä menee työnantajan piikkiin.
Nyt tuli potkut
Kesällä Oulussa koetti itsariyritykselläkin saada Ritsartsia takaisin. Ja vauvahuhuilla.
Kumpikaan ei onnistunut.
Ei taida nykyaikana enää olla nimitys hullujenhuone käytössä, niin että voisitko hieman täsmentää, mitä ehkä ajat kysymykselläsi takaa.
Ihan selvä kysymyshän aloituksessa on: kauanko Brittisessä on tarkkailuaika ja vastausta siihen ajetaan takaa. Mikä nyt taas on sulle niin vaikeeta ymmärtää? Melkosen heikko on sisälukutaitos, just saying.
Mutta kuten aina, jaskapaska valehtelee. Oulussa rupes liikkuun huhuja et jaskapaska on psykiatrisella jolloin jaskapaska kiirehti valehteleen et joo, itsaria on kyllä yritetty mutta Borootin kämpässä vedettiin papsun lääkkeet napaan, oikeestihan vedettiin kaikki tabut mitä Patalaiskantieltä löytyi kun ricurikas ei enää pierassutkaan niille hoodeille.
Papsun kanssa oli muka niin karseeta kun se ei puhnut eikä ottanu kapakkaankaan enää mukaan, et ihan veltoks veti, mut heti "itsari"yrityksen jälkeenalettiin riemu rinnoin rakentaa elämää Enkuissa, haettiin sos.tunnukset, työtä yms. sellaista.
Sossu auttaa,
8vkoa sitten:
"Loppuvuoden miettimistä ja suunnittelua... Ei yhtään hullumpaa hommaa ja hei, tämähän luonnistuu jo tottumuksesta. Kun maapallon toisella puolella on joku kumma "magneetti", niin eipä sitä vastaan kannata taistellakaan. 🌍🌎🌏🇦🇺🇮🇩🇵🇭🇲🇾🇸🇬 #kunhansanon #matkaaja #muuttolintu #travel #koe #elä #loppuvuosi #muntyyliin #munelämä ❤️"
No, nyt näyttää siltä että kumma magneetti on kadonnut maapallon toiselta puolelta. Ilmeisesti aussi2 ymmärsi et Oulun goljatti järkkää ja maksaa lomamatkan, kun teho heikkeni radikaalista, hahah!
Aussi2 on tulossa Ouluun. Etkö ymmärtänyt?
mää veikkaan, ettei edes mielikuvitusMIESystävä ole tulossa. Ehkäpä nainen?
Kukaan ei oo tulossa Ouluun eikä vierailulle Patalaiskantielle, etkö hoopo jo tajuu? Magneettikn lakkas jo toimimasta down under.
Aussi2 on nostanut kytkintä jo ainakin pari viikkoa sitten.
Tämä on hyvin todennäköistä. Vituiks meni taas Tyhmä-Jassolla ja Martti Servo soi taas.
Ei ollu aussikakkonenkaan niin piparin puutteessa ett olis maailman ääriin lennähtänyt vanhan romuluisen......