Haarhaanjohtamisetkin voivat onnistua.
Kääntykää luottamuksella tai ilman puoleeni!
Ruuneperi
Kaikki hyötylliset neuvot tarpeisiin täältä
13
111
Vastaukset 13
Kun ei sitä koskaan tiedä
- hyötylliset-neuvot
Tulihan se D Raisiolaiseltakin. Ihmettelin jo tuota "hyötylliset" ilmaisuasi.
Heitä se "Iponittisi" jorpakkoon ja ala kirjoittamaan koneella, jolla hallitset tuon oikeinkirjoituksen, jossa on myös oikolukija.
Kerro lähemmin, kuka täällä on harhaanjohtanut ja ketä? Kyllä te kaksi kukkoa taistelette keskenään ja kolmas yrittää toppuutella parhaansa mukaan. Kiitos vaalierkki.
Asioitahan on vatvottu puolin jos toisin, mutta loppua ei näy ja sinä luopio jatkat samaa rataa. Lopettaisit edes sinä.
- Epäesteettistä
Millä lähtee WC-pönttöön siihen vesirajaan kivettynyt tummanruskea kerros pois (ei paskaa!)? Happo ei toimi, lipeä ei toimi, pesuaineet ei toimi. Hiomapaperi naarmuttaa lasituksen pilalle ja puhki.
Kyseessä on useampikin alle 10 v vanha kotimainen posliininen pönttö.- martta-täti
Ruokasoodaa ja etikkaa WC altaaseen, anna liota hetki, harjaa reunoja. Jos ikivanha tapaus, pikkuhiljaa aina joka kerta likakerros vähenee.
- Wanha.vaiva
Vesi on liian "kovaa". Jälki on jotain ruosteen tapaista.
- eixjuu
Kaiikki hyötylliset neuvot on ehtottomasti käyttöön saatava
- eetwartti1
suutella ihastuksella otin vastaan kokemukesi.
- e-hto
hyätyneuvontaa on jatkettava ehtottomasti
- emmettä
Kaikki nyt hyötyllisyytestä nauttimaan.
- historiaimurit
Missä vika,....vanha pölynimurini ei toimi, vaikka kuinka nappia painaa.????? Onhan tuolla koneella ikää 40 vuotta, vanha kapistus, mutta kun tähän asti on hyvin toiminut, vaan nyt ei.
- Anonyymi
Up
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092260- 103896
- 70882
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???22862- 48835
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha548781- 80697
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23600- 57561