Tästä kuopasta ei

taida nostaa kun lottovoitto.

Hyvin onnistuit ihastukseni s.

Aletaanko yhdessä lottoamaan.
369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mukavaa torstaita.

Äänestä

Lototaan tottakai! Mutta ei se meitä enään auta Luuletko että antaisin enään senttiäkään sulle? Paskan latigit korkeintaan.

Äänestä

Mitäs s on sulle nyt tehny??
Toisessa ketjussa j on suivaantunut s:lle, kun s on kehdannut tehdä aloituksen palstalle!! :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tälläkinelämällä kirjoitti:

taida nostaa kun lottovoitto.

Hyvin onnistuit ihastukseni s.

Aletaanko yhdessä lottoamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu