Olen etsinyt jo pitkään illallinen vampyyrin kanssa kirjaa. En löydä sitä mistään. Kaikkialta loppu, enkä oikein tiedä enää mitä tehdä. Haluan tämän kirjan todella. Ei kukaan sattuisi tietämään mistä kyseisen kirjan saa tai jonkun joka myisi sen?
- Kiitos!!!
illallinen vampyyrin kanssa kirja hakusessa!!
1
220
Vastaukset
- asdasdadfg
Kannattaa seurata mm. tori.fi, huuto.net, antikvaari.fi. Näissä saa käytettynä ajoittain, mitä nyt vilkaisin niin ei ollut yhtäkään kappaletta tällä hetkellä myynnissä. Neuvoisin myös kurkkaamaan paikkakuntasi Facebook-(kirja)kirppiksiä, jos sellaisia on. Fb-kirppiksellä voit myös itse laittaa osto-ilmoituksen jos joku haluaisi myydä omansa :)
Uutena ei tunnu enää löytyvän, joka verkkokaupasta näemmä loppu. Kätevintä varmaan säännöllisin väliajoin tarkastaa noita nettikirppiksiä ja -divareita. Voithan käydä paikkakuntasi kirjadivareista myös kysymässä, josko löytyisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.733414Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91901Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241279- 1331127
- 1001033
- 60964
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil68961Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6925- 84899
- 34830