Perussuomalaisille tärkeintä suomalaisten hyvinvointi ja Suomen menestys. Perussuomalaisethan on eu euro ja maahanmuuttokriittinen eduskuntapuolue. Ainut Suomessa. Aina ensin omia autettavia.
Perussuomalaiset rakastavat suomalaisia.
TämäihanaaMeilleon
1353
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Perussuomalaisena en hyväksy ollenkaan elintasopakolaisten maassamme oloa
Perussuomalaisena uskon Jumalaan pelastajana. Arvostan sitä kun moni muukin Perussuomalainen uskoo Jumalaan vaikkapa omassa tykönänsä
Aloituksen täytyy olla vitsi. persut esimerkiksi lisäsi hyvinvointia saamalla 12000 ihmistä kortistoon YHDESSÄ KUUKAUDESSA!
"Suomessa oli heinäkuun lopussa lähes 380 000 työtöntä, kertoo työ- ja elinkeinoministeriö (TEM). Työttömien määrä kasvoi kesäkuusta yli 12 000:lla."
http://yle.fi/uutiset/3-9113543
Siomalaisten hyväksi
Vai että ihan "Siomalaisten" hyväksi. Opettele pelle kirjoittamaan edes oikein tätä kaunista suomen kieltä äläkä raiskaa sitä. Sitten vasta voit puhua jotain Suomesta ja suomalaisuudesta.
Ihana kun Perussuomalaiset rakastaa miljoonia suomalaisia
Pidä Tummelipiurkki aina käsillä sillä pian perussuomalainen tulee rakastamaan sinuakin suomalainen.
Persut rakastavat Suomen vähäväkisiä kuivalla kakkoseen. Tuota rakkautta ei voi juurikaan kauniimmin kuvailla.
Heikonkin ihmisen auttaja on perussuomalaiset
Perussuomalaiset rakastaa minuakin kurjaa
Myös sinua teitä
Myös sinua tuntematon
Vain rodunjalostusmielessä olemme tuoneet nämä kymmenet tuhannet maahanmuuttajat Suomeen. Se on vain kansan parhaaksi.