Tulipahan hakattua halkoja saunaan ja fiksattua laituria, autoonkin muutama pikku korjaus. Oiskohan sitä ansainnut jo illan kylillä vai koti-iltaako tulis joku misunen viettämään?
Mitäs sitä tekis lauantaina? Kylille vai koti-ilta
hoooo0t
3
130
Vastaukset
- EiköEnääKiinnosta
Ihe kun et kattonu mitä anssi tekee ja väsännyt tuota aloitudta sen mukaan!? 😉
- EiköEnääKiinnosta
Aloitusta
- EiSeVaanMilläänLopeta
VIeläkinHävettää
26.9.2016 1:15
Isän kautta juureni on Mäntyharjusta ja tunsin kerran tytön Paljakasta.
PALJAKAN TYTTÖ AJOI MINUT HULLUKSI LÄHDETTYÄÄN KÄVELEMÄÄN. MUTTA VAJAKIN KALJUPÄÄN KESTÄVYYS NAISTEN KANSSA SAA MINUT RAIVON VALTAAN. EN VOI SIETÄÄ MUILLA IHMISILLÄ VASTAAVAA ONNEA SEKSUAALIELÄMÄSSÄ. ITSELLÄNI EI PALJAKAN TYTÖN LÄHDETTYÄ OLE SEISSYT.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614348KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1443100Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472408Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?462333- 971971
- 241883
- 281596
- 221584
- 1501411
- 341233