Miten meinasit muistaa minua

ku täytän kolmekymmentä? :D
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mitenkään. Onnea etukäteen.

Äänestä
  • Tässä reilun kuukauden päästä

    Äänestä

  • Ja odotan sitä kauhulla ;D

    Äänestä

Tarkoitat varmaan 30 plus 30. Toivoisin että se olisi jo joku virstanpylväs meidän elämässä. Muuten en paljon synttäreitä noteeraa. Kuolinpäivään on parempi kuin syntymäpäivä sanoo Raamattu. Miksi sinne on talletettu näin kovalta kuulostavat sanat. Kun me synnymme tänne maailmaan olemme kuin Tabula Rasa eli tyhjä taulu. Kaikki mitä elämässämme teemme on vielä edessä. Kun me kuolemme kaikki on tehty . Tekojemme perusteella meidät tullaan tuomitsemaan kadotukseen tai ikuiseen elämään. Haluisin kanssasi ikuisuuteen...tiedät tien sinne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielenkiinnostakysyn kirjoitti:

ku täytän kolmekymmentä? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu