Naton kannattaja masturboi Seinäjoella

Nato.lisää.sairautta

Sama nuori mies syyllistyi kaikkiin seitsemään tapaukseen.

26-vuotias mies muun muassa tyydytti itseään lasten nähden.

Yhtä 17-vuotiasta hän puristi takapuolesta.

Pääosa rikoksista sattui jo viime vuoden joulukuulla. Mies jäi kuitenkin kiinni vasta kuluvan vuoden syyskuussa, kun hänet jälleen tavattiin samankaltaisissa puuhissa.

Viime syyskuussa sanomalehti Ilkka kirjoitti, että Kääpäkujan puistossa oli ollut mies alushoususillaan.

Ilkan haastatteleman rehtorin mukaan tuolla miehellä oli ollut kori kädessään ja korissa oli vitamiinipillerin näköisiä karkkeja. Mies tarjosi korin antimia lapselle todeten "otatko huumetta". Lapsi oli juossut karkuun.


Mies tuomittiin perjantaina kuudesta lapsen seksuaalisesta hyväksikäytöstä sekä seksuaalisesta ahdistelusta että sukupuolisiveellisyyden julkisesta loukkaamisesta. Käräjäoikeus antoi asiasta julkisen selosteen tänään.

Kaikki teot tapahtuivat Seinäjoen Hyllykallion alueella. Paljastelujen uhrit olivat tekoaikaan 9-11-vuotiaita lapsia ja takapuolesta puristettu tyttö oli 17-vuotias.

http://m.iltalehti.fi/uutiset/201611212200030241_uu.shtml

19

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • GJCCJV

      Niitä pyörii UPI:n lähettyvillä.

    • ffvcr54

      Natottajat ja muut pervertikot ovat Suomen syöpä joita aletaan poistaa hiljalleen!

      • wegrrggg

        Pidä sinä saatanan pietarin rotta turpas kiinni!


      • NohNohHei

        kaiva torspon kuva lämiskästä ja rukkanen hommiin,


    • Kalle-Tappinen

      Ja katsoi samaan aikaa Iltapaskan lööppiä jossa koreilivat Charlie Palsternakka ja Aaltola...

    • Nato on tunnetusti vasurikerho. Että silleen.

      • kolli57

        näin puhuu mies joka tietää!


    • Entä-se-tappaja-kokkare

      Masturboikohan se Kokoomusnuorten Natokiimainen johtaja tappaessaan raa'asti sen venäläisnaisen? Teko sinällään ei yllätä yhtään, vaan päinvastoin, mutta kiinnostavaa olsi tietää masturboiko tuollainen elukka samalla kun teurastaa ihmisen?

      • olivenäläinen

        Ihmisen?


      • Sairas-kokkaremaailma
        olivenäläinen kirjoitti:

        Ihmisen?

        Epäilemättä sinulle kokoomuslaiselle hän olikin eläin. Hänet hyvin tunteneille ei kokoomuslaisille, eli rehellisille ja ahkerille työtä tekeville ihmisille hän oli arvostettu ja ahkera ihminen.


    • Natohihhulitammutaan

      Charlie Chaplin Pasternak ja Mika Aaltola UPIN johtavat natoapinat!Monttuun vaan muiden sairaiden kanssa!

      • ehrnrt

        Kelpaa sieltä itärajan takaa uhkailla. Saatana mitä luusereita te tiltut olette. Viemärirottaakin alempia.


    • tiltut.ahdingossa

      Näistä viesteistä päätellen tiltujen ahdinko syvenee Suomen lähestyessä päättäväisesti Natoa.

      • Alivaltiosihteeri

        Suomi ei liity Natoon. Se lukee Suomen itsenäisyysjulistuksessa. Harhaluulo Nato-jäsenyyden mahdollisuudesta saa henkisesti epätasapainossa olevat tälläiseen julkiseen lerkutteluun.


      • gshdjfkuygh
        Alivaltiosihteeri kirjoitti:

        Suomi ei liity Natoon. Se lukee Suomen itsenäisyysjulistuksessa. Harhaluulo Nato-jäsenyyden mahdollisuudesta saa henkisesti epätasapainossa olevat tälläiseen julkiseen lerkutteluun.

        Suomi liittyy Natoon ja sinunkin kannattaa valmistautua siihen henkisesti, koska muuta et voi.


    • Dragutinovic

      "Mies tarjosi korin antimia lapselle todeten "otatko huumetta". Lapsi oli juossut karkuun."

      Tässä kirkastuu koko asia konkreettisessä muodossa. "Otatko huumetta" viittaa Naton ns. turvatakuisiin. "Pois juokseva lapsi" kuvaa kansan suurta enemmistöä joka tietää tuon "huumeen" petollisuuden.

    • BCBCNJ

      Syytän valtamedian pro Nato aivopesua.

    • bvjjvb

      Tämä on hieman pro-Nato joukkueelle noloa.

    • juoppokepulainen2

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      23
      2540
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      157
      2506
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      56
      1793
    4. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      98
      1450
    5. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      183
      1149
    6. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      26
      1093
    7. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      823
    8. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      821
    9. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      11
      816
    10. Tuleeko meistä

      Koskaan mitään vai ei? Mitä luulet/uskot?
      Ikävä
      60
      711
    Aihe