Pitäiskö meidän yrittää puhua siitä avoimesti ettei me enää yritetä saada toisiamme t. R
en puhunut kun ulkona
mäenkestätätäenää
1091
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Miksi ei yritettäisi?
Ei siinä minun mielestä ole mitään ongelmaa, pieniä esteitä on olemassa mutta ei ongelmia.
Kyllä minä sinut haluaisin ihan ikiomaksi ja olisin valmis muuttamaan omaa elämäänikin ihan siihen suuntaan kuin tarve olisi.
Etkä sinä halua minut elämääsi mukaan? Jos et niin miksi et?
T tiedät kyllä kuka
Hankala.... tunteet ollu tosi vahvoja, ailahtelevia. koitin rajata nyt tänään koska en jaksa tätä kauaa? päätin koulussa että tänää olen hiljaa ja en roiku sun perässä. Ehkä meidän pitäis yrittää.. oon jo osittain sun koska tiedät mun tunteet. Kuten huomasit suutahin sulle viikonlopun alussa, kun en mä muutenkaa kovi helpolla yritä mitään. En tiedä mietitkö tänään asioita kun näit mut.
Ethän sä oo tosissas hei, ethän. Kukaan ei voi olla noin tyhmä. Ei vaan voi.
Mitähän tyhmää tossa oli jos yritän vaan rajata tunteitani?
Se on vähä silleen että kun oot naimisissa niin siksi en,tulee epätoivonen olo jos yritän jotai. Mussa on puutteita niin paljon, etten voi uskoa just mitä sanoit.
niin ettäkö koululainen naimisissa ha hah aa
hannulla. kamalaa luettavaa, niin tää kun kaikki vastaukset. märkiä on sahajauhot.
Koululaisten juttuja.
jumalauta mitä kusipäitä vastaamassa, kun oot naimisissa, miksi ei yritettäisi, tiedät kyllä kuka. menkää hitossa ulos elämään elämäänne, te ootte ihmisten irvikuvia.
Teidän pitää mennä treffeille ja toisen sanoo ne haaveet ja toisen torjua ne ja sanoo ettei halua samoja asioita.Tv:ssä psykologi neuvoi jossain huom epärealistisrssa sarjassa noin