Tuolta tyypiltä tämä 6949... varmaan huumeet ostanut. Tänään onkin ollut hiljaa, vapisee varmaan jossain piilossa poliiseja peläten.
http://www.bangkokpost.com/news/general/1141824/german-nabbed-for-growing-cannabis
Hua Hinissä suuri Saksalaisen Cannabisviljemä
12
139
Vastaukset
- HollantilainenOnHyvää
Souvot, miten vaikuttaa sun elämään ?
- EiKrapulaa
Man make booze God made grass. Who do you trust.
Huvittaa Thaimaan juntta haluisi vapauttaa yabban ja poliisit kyttäävät ruohon polttajia, kumpi on vaarallisempaa elimistölle... Ja Cannabis on monissa maissa laillista. Eikö Thaimaassakin ole ollut juttua ruohon laillistamista. - 654767567657
On hienoa kasvattaa kukkaa, mutta ei yhtä laillista kuin orkidean kasvatus.
- 2596314785555
Miten tyhmä oikein olen , koskaan kun Thaimaassa
paljonkin oleskellessani ei missään ole tullut vastaan sen enempää huumeenviljelijöitä kun myyjiäkään.
Orkidea sensijaan on tuttu kasvi. Viininviljelyä kyllä HUA Hinissä on, suuri upea viinitarha.- HolySmoke
Soi 80 eräässä baarissa ruohoa myydään lähes julkisesti. Jos haluaa ostaa niin Soi 80 baaritytöt neuvovat paikan. 1000 thb pussi.
- HöpöhöpöHöpsistä
Höpöhöpö, vedä päähäs sitä Burmalaista sikaaria ja jatka idioottikirjoittelujasi tänne.
- HolySmoke
HöpöhöpöHöpsistä kirjoitti:
Höpöhöpö, vedä päähäs sitä Burmalaista sikaaria ja jatka idioottikirjoittelujasi tänne.
Police Hua together to arrest drug gangs, including five with Mr. John Thomas Cooper, an American aged 45, Mr Jonathan Syd Courtenay, British, aged 43 years, Mr. Manit or Compass age of 47. climb. Africa. Pornpen or Phen Fen Tong Sing, aged 31. Ms.. Siriporn Yimlamai 29-plus years of the drug heroin and cocaine worth more than six hundred thousand baht amount of cash. Mobile phone Weights and Measures 1 and John visa tourists came to Thailand several years ago by open beer bars in Soi 80 fronting Along with the drugs sold to foreign customers and Thailand together. By smuggling drugs from the country's northern neighbor. Wrapped in foil stuffed anal hole 10 at a time through the pack and was arrested numerous times (08/17/58).
Yhä toiminnassa
- 654767567657
Resuperse. Pattaylla on Silver Lake viinitarha se on suurempi ja valmistavat parempaa viiniä kuin Huara Hinissä, reppanat.
- HypnotisoijaOngelmatVex
Voisitko kertoa ongelmasi, niin me pyrimme auttamaan?
- 654767567657
niinkö on ei vaan olet tullut vielä hyvää Thai viiniä vastaan Thaimaassa, lieneekö syynä Silver Laken viinitarhan tuotteet, jos Vineyard on hua hinissä pienempi.
- EnSiosittele
Thaimaassa ei viiniä osata valmistaa missään.
- LärppäLerppanen
Näin juttu muuttui taas oivallisesti ruohosta viiniin ja pian Amaliaksi ym.
Ei tuu myyjät eikä viinit vastaan ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2111658Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411415- 541143
- 581063
- 721015
- 106932
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva54930Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82840
- 31774