Veitola on sitä mieltä, että aviomies lähti, kun ei halunnut olla ns. Julkkiksen puoliso. Totuus lienee kuitenkin, ettei hän halunnut olla täysin mitättömän näköisen hölöttäjän puoliso. Mä nään painajaisia Veitolan naamasta ja hiuksista, jos teen jotain ruokaa kattilassa. On sit ensteks ruma vanha harmaavarpu.
Turha julkkis Veitola
Tobijas
5169
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Vaihdan aina kanavaa Veitolan kohdalla. On ihan humanoidin näköinen, ei sitten vois satsata ulkonäköön edes pikkuisen, vähän naisellisenpaan suuntaan. Epämiellyttävä kokonaisuus vaatteineen päivineen.Luulin että on lesbo tyttö!
Kukapa ei tuon harakan luota lähtis !! ärsyttävä narisija kaikkivoipa narsisti.
Suomen ehdottomasti paras ja aidoin naisjuontaja!! Ottaisin milloin vain yökylään ja keskustelemaan! Ei sievistele, keikistele ja päde tisseillään, tai huulillaan! Uskaltaa pukeutua erikoisesti! Päässä on muutakin, kuin minä, minä, minä, minä........Fiksu nainen!
Tykkään myös Veitolan aitoudesta ja erilaisuudesta! Ärsyttävin naisjuontaja minun mielestäni on tämä, itseensä niiiiiin tyytyväinen Hintikka!!Huojuu ja heiluu, kädet vatkaa, suuta supistelee, eikä oikein tiedä miten toisi itseään mahdollisimman paljon esiin! Luulee olevansa ainoa, joka osaa tehdä lapsia, ja silti seksielämä miehen kanssa pelaa!!?
Bossessa sille oli laitettu vaalea naisellinen peruukki ja
mikä muutos: muija näytti ihan ihmiseltä ja naiselta!
Ei pottapäiseltä neutri-humanoidilta.