Onko totta, että venäläiset työntekijät varastivat lähtien irtisanomisen jälkeen Pohohanmaalaasesta yrityksestä lähes pualenmilijoonan työkalut. Eiväkkä osaa niitä edes käyttää = hard teck. eli ei nyplöötä.
venakko varkaat
OnkoVenakkovartas
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
???????????????
oletko höhlä
mulla on tietoo
Hai hyvä ve3li
myö ei vie
pakko olla venakoi
Hitsaria
ja venäläisiä-
veivät mitä irti sai
Venäläisvähemmistöä ja romanivähemmistöä pilkkaava vitsinvääntö osoittaa sen, että vitsejä vääntävä kansanosa on aikuistumatonta. Mahdollisesti myös päissään.
Samalla tavalla vasurit pilkkaavat suomalaisia, siis normaaleja ihmisiä natseiksi ym. vaikka sanovat vain oman mielipiteensä asiasta. Et apuhoitaja ei olisi oikein varaa huudella vieraisiin pöytiin, eihän myö mutku ne muut!! vitun idiootti. Ei tunnu menevän tämä suomen kieli näille oppimattomille apinoille päähän, korkeasaaren apinatkin ovat viisaampia kuin nämä "vasurit" . Ne sentään ymmärtävät suomen kielen tarkoituksen.
Natseja sopiikin ja pitääkin sanoa natseiksi. Esimerkiksi 612-soihtukulkueen järjestäjien ja osallistujien joukossa on ollut lukuisasti uusnatsistisen SVL:n jäseniä.
On hauska kuulla ettet sinä ole natsi. Jatka vain keskustelua omasta näkökulmastasi. Älä kuitenkaan vertaa ihmisryhmiä eläimiin, sillä se tulkitaan oikeudessa rotuvihaksi.