Terve 29-vuotias naaras punakorvakilpikonna etsii uutta kotia. Konnasta pitäisi nyt luopua, kun vuoden alussa taloon otettu koira ei oikein tule toimeen sen kanssa.
Konnasta itsessään en pyydä mitään, mutta akvaariosta, akvaariopöydästä ja suodattimesta kyllä. Suodettimesta 30€ ja 500 litran akvaariosta sekä sen tasosta 300€. Vaihtoehtoisesti konnan vanha 150 litran akvaario ja taso lähtee 30 eurolla, jos akvaario nyt vielä pitää vettä. Mukaan tulee myös UV-lamppu ja muut vitamiinit, kuivatut kalat jne.
Kysy lisää sähköpostilla [email protected]
Punakorvakilpikonna
punakorva
3
548
Vastaukset
- matelia
Saan ehkä punakorvan ilmatteeks terra puna korva ja kakki.myytkö-
pelkän kilpparin ? :D
onko konna vielä sulla?
Pyydätkö rahaa pelkästä puna korvast $ $ $ ??? - mömmö68
Saan ehkä punakorvan ja terran ilmatteeks :o . Myytkö pelkän konnan maaksaak? onko ilmane ?
Onko sulla sitä enää ?$ - punakorva
Joo konna on vielä tallella ja se on ilmainen. Pistäkää sähköpostia, jos vielä kiinnostaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16122104Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant658596Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va616173SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785792Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145252Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294816HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.784411Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm804223"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071633