Onko koko virolahti pimeänä sähkökatkosta?
Sähköt on poiss
8
213
Vastaukset
- åerseeseen---
Aukase silmät
- Kusepaimenlankaan
Sosialisti reppana ryypänny ahneuksissaan huonoa ryssän myrkky viinaa niin näkö lähtennyt.
- Citypimeenä
Jaha.klamilan synnytyksessä jumiin jääneet kommentoineet. Virojoki tosiaan oli pimeänä piiitkän tovin.
- Ikänäentöihinmäne
Citypimeenä kirjoitti:
Jaha.klamilan synnytyksessä jumiin jääneet kommentoineet. Virojoki tosiaan oli pimeänä piiitkän tovin.
Älä uhoo klamilan baarin turhapurot pian sulle suuttuu.
- Mökkiläinen3007
Hauska lukea kylien välistä riitaa. Kesällä vierailen Virolahden kylien tapahtumissa, enkä nyt osaa kyllä sanoa missä kylässä on tymintä/fiksuinta sakkia.
- Jaska-jamuutvempulat
virojojella on tyhmintä porukkaa jonne muualta virolahtea siiretään asumaan alkoholistit,sosiaali tapaukset.ja muut reppanat joita kunta joutuu ruokkimaan.kunnan rivitaloissa niitä elättejä asustelee pilvin pimein.
- villevoltti
Kaikilla loppunut bensa agrikaateista samaan aikaan, eihän siellä muunlaista sähköä ole.
- Mie-hikk-älä
Mikä on sähkö? Syötävää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1643110
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541809Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461764Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1571620- 761542
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3351433Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m771261The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201258- 1581082
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251065