Saara Aalto vs. tuksu

Kumpi on upea ja ihana? Kummalla on ystäviä ja lauluääntä? Kumman vierestä haluaisit herätä?


https://www.youtube.com/watch?v=oBE0m_xcmhY

VAI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=EJFuKMk-rkk
1676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Yököttävää edes laittaa superstara Saara ja luuseri tuksu samaan ketjuun.
Toinen on lahjakas menestyjä ja toinen on tuksu.

Äänestä

Kyllä Tuksu pesee Saaran 6-0.

Äänestä

Kyllä Tuksun vierestä heräisin aamulla mielummin kuin tämän kimittävän kestoirvistyslepsun vierestä.

Äänestä
  • Ai sua ei sitte haittaa ne tuksun paskan, pesemättömän vitun ja vanhan viinan hajut? Taitavat olla tuttuja omassa kodissas ja sängyssäskin siis? Kuvaa hyvin saara-vihaajien elämää.

    Äänestä

  • SaaraAamunEnkeli kirjoitti:

    Ai sua ei sitte haittaa ne tuksun paskan, pesemättömän vitun ja vanhan viinan hajut? Taitavat olla tuttuja omassa kodissas ja sängyssäskin siis? Kuvaa hyvin saara-vihaajien elämää.

    Joo sun kyllikilläsi on sun ominaishajusi.

    Äänestä

Kumpikin samanlaisia julkisuuden kipeitä räkänokkia. Ovat valinneet petikumppaninsa itse. Tuksu on sentään kuitenkin hetero.
Eiköhän se osaa Aaltokin ryypätä.

Äänestä
  • Eikös jokainen valitse sen petikumppaninsa itse?

    Äänestä

Tuksu 6-0 ei ole ällöaalto

Äänestä

Kuka on tuksu? En viitsinyt tuolta linkin kautta kurkistaa, joku vuoden turhin julkkisko.

Äänestä

Kanervan ex Textiviestikaveri osaa tosin laulaa paremmin kuin Aalto eikä ole Lebso.

Äänestä

Tuksun voi illalla työntää suihkuun niin eiköhän se siitä. Ainakin kun ottaa vähän naisenkaunistusnestettä. Mutta lepsua se nestekään ei pelasta, mitä semmoisella vieressä tekisi? Tuksu ei ainakaan takuuvarmasti käänny lesboksi.

Äänestä

Te jotka hehkutatte ettei tuksu ole lesbo ootteko unohtanut kihlauksen naisen kanssa ja nuolemiskuvat Henna kalinaisen kanssa? Entäs submarine ohjelman? Ja p0rnahtavat kuvat oman siskon kanssa? Siis oman siskon!

Äänestä

Kukaan ei ole niin tyrkky kuin Aalto ärsyttävä minä minä minä jalkaa polkeva narsisti eli kyllä Tuksu näistä vaihtoehdoista

Äänestä
  • Muista sitten pitää fileerausveitset lukon takana kun tunkkia painat. Koiranpaskan hajut ilmeisesti myös kiihottaa?

    Äänestä

Aallosta ei todellakaan kaikki pidä. On hirveä tyrkky. Hehkuttaa sairasta lesbouttaan, ikäänkuin se olisi jumalattoman hieno asia sen mielestä.
Mikä hinku sillä on tuoda sitä toista eukkoa julkisuuteen.
Mua ainakin etoo nähdä niitten kummankaan naamaa.

Äänestä

Keskusteleeko tässä ketjussa kukaan muu kuin tämä palstaa terrorisoiva Aalto-antifani?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tullaksenjonkki kirjoitti:

Kumpi on upea ja ihana? Kummalla on ystäviä ja lauluääntä? Kumman vierestä haluaisit herätä?


https://www.youtube.com/watch?v=oBE0m_xcmhY

VAI!!!

https://www.youtube.com/watch?v=EJFuKMk-rkk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu