Ilmeisesti ei ole tarpeeksi selvästi ilmoitettu paikkojen tarkoitusta. 2 latauspaikkaa, niin Suomalainen juntti vie nekin niiltä, joilla olisi mahdollisesti tarve.
[url=http://kuva.termiitti.com/v.php?img=40456][img]http://kuva.termiitti.com/tnimage/40456.jpg[/img][/url]
Suomalainen juntti pysäköi
5
69
Vastaukset
- Minäitsevaan
Pari kertaa myös törmännyt , että paikolla ollut pelkästään johdottomia autoja. Olisiko syynä etää usein paikat ovat lähes kaupan edessa, niin laiskuus yllättää kuskin.
Merkintöjä ja vilkkuvaa tolppaa paikalla ei voi olla huomaamatta, joten veikkaa itsekkyyttä. Varmaan sitä " Nissan Leaf" kuskia harmittaa, kun viimeisillä akun voimilla pääsee latauspaikalle, niin paikalla onkin jonkun laiska Petterin Mersu, kun ei ole jaksanut ajaa 10m päässä olevalle paikalle.
- VEEkasi8
Sähköautot on turhakkeita! Kunnon V8 ei voita mikään
- ainaeivoivoittaa
Ehkä joku luulee sitä vilkkuvaa tolppaa vapaaksi paikaksi...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as983752Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna343234- 603199
- 622993
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)682874Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.672809On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632514Pohdinttavaksi
No siis, saiko yrityksen toimitusjohtaja potkut vaiko älysi ihan itse jättää nimellisen tittelin ettei maine enää enempä802321- 452162
- 692158