Ei tule fennosta vuoden tulokasta

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuinka voit asua maassa jossa koet olevasi ulkopuolinen? Vai oletko vastatulleena svedupetterinä jo taas poistumassa täältä?

Saanko tulla satamaan vilkuttamaan sinulle kun astut Viikkariin? Sillä Viking linella sinä poistuthan, sinä oikea viikinki?

Äänestä

Patrik Laine teki taas kaksi maalia. Fennosta tulee vuodentulokas hahahhaaa.....

Äänestä
  • Sinusta tulee vuoden menokas.

    Ime munaa, sääliö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AikaaKieliopintoihin kirjoitti:

Tällä menolla
http://m.iltalehti.fi/nhl/201612022200035089_nh.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu