Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tyydyttävä risteily

Moikka. Maanantaina 5.12, viking Gabriella. Olemme vaimoni kanssa kaksin risteilyllä. Onkohan matkassa mukana yhtäkään (tai vaikka kahtakaan) innokasta, harrastamaan seksiä kanssamme.
4550
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elämä on joskus tarua ihmeellisempää, näin on moni oman ihmeellisen kokemuksen koettuaan tokaissut. Minä olen tavallinen Suomalainen mies. Eronnut ja lapsiakin on siunaantunut. Olen aina ollut kiinnostuneempi naisista kuin miehistä. Miehistä olen fantasioinut, mutta mitään en ole kuitenkaan tehnyt ennen kuin.....

Olin eron jälkeen laivaristeilyllä matkalla Tukholmaan. Risteilyt ovat tylsiä, mutta hyvä puoli niissä on, että olet sitten laivassa jumissa ja ajatukset nollaantuvat.

Laivalla aika meni niin kuin muillakin 5 miljoonalla vuosittaisella risteilijällä, eli juomaa, ruokaa ja huonosti nukuttu yö. Lähdin aamulla kälppimään Tukholman keskustaan. Ja niin kuin tavallisesti, kahville ja miettimään mitäs tekis. Mieleeni tuli, et jospa kävis pornokaupassa, täällä ei kukaan tuntisi ja voisi olla relax. Kävelin kujia ja vastaan tuli kauppa ja livahdin sisään. videoita, dvd;tä ja roinaa ja roipetta. Huomasin liikkeen seinän vieressä oven, josta pääsisi jonnekin. Sinne livahti kassan käynnin jälkeen miehiä. Ajattelin, että siellä on video nurkkaus. Maksoin kruunut ja menin perässä. Sisällä oli hämärää ja käytäviä tuntui olevan paljon. Pieniä koppeja ja vastaan tuli komeita nuoria miehiä. Siis KOMEITA miehiä.

Olin hämilläni, enkä olis alkanut mihinkään, mutta sitten yksi nuori tiukka kroppainen otti mua kädestä kiinni alkoi puhua Ruotsia. Vastasin englanniksi, jolloin hän tajusi vaihtaa kieltä. Hän kysyi, onko hän ok? Vastasin et jees, jolloin hän otti mua kädestä ja vei yhteen pieneen koppiin. Olin hämilläni ja kyrpäni alkoi seistä. Mietin itsekseni, että olenko minä tässä toisen kundin kanssa...

Kaveri aukaisi etumukseni, otti kyrpäni suuhun ja alkoi lutkuttaa. Hivelin hänen etumusta ja otin kyrvän esille. Se oli iso ja paksu. Huomasin samalla ettei kaveri ollut alkuperäinen ruotsalainen, pitemminkin kotoisin jostain arabiasta, hän oli lyhyempi kuin tyypillinen ruotsalainen.

Kaveri käänsi minut ja alkoi nuolla, se tuntui kiimaiselle. Huomasin että seinän reiästä oli joku työntänyt kyrpänsä meidän koppiin, runkkasin sitä samalla kun kaveri nuoli mun anusta. Kaveri nousi seisomaan, räpelsi jotain mun takana ja sit tajusin et se oli tulossa mun sisään. Tunsin rasvatut sormet mun anuksessa ja sit alkoi kaveri tulla sisään ja rajusti. Minuun koski ja olin kiimainen. Kaveri nussi rajusti ja minä huusin täyttä huutoa. Mulla lensi mällit ja kaveri laukesi heti sen jälkeen. Olin raukea ja sekaisin kokemuksesta. En tiennyt mitä ajatella. Kun avasimme kopin oven, oli ulkopuolella kavereita runkkaamassa.

Lähdin liikkeestä, palasin Suomeen ja olen sen jälkeen harrastanut miesten välistä seksiä. Ei hullumpi matka Tukholmaan. Tuliaisena kokemus, jota oli haaveillut yli 20 vuotta.

Olen lähdössä syksyllä uudestaan Tukholmaan ja käyn samassa liikkeessä. Saas nähdä miten sitten tapahtuu;)

1Äänestä

Puhelin piippasi pöydällä txt-viestin merkiksi. Olin torkahtanut sohvalle työviikon päätteeksi. Mietin kukahan mahtaa lähestyä näin perjantai-iltana. Puhelin käteen ja viestiä lukemaan, yllätyin kun eteeni avautui kuva posliinipillusta ja saate viestissä luki että tätä olisi tarjolla tänään jos kelpaa. Numero ei kertonut mitään joten hetken pohdinnan jälkeen päätin soittaa sillä kyllähän pillu kelpaisi, pikkuveli ilmoitti myös kiinnostuksensa. Pari kertaa hälytettyä toisessa päässä vastasi mies ääni ja tunnistin nimen erään pariskunnan toiseksi puoliskoksi joiden kanssa eräs Tukholman risteily oli päättynyt tyhjiin pusseihin.

Hannu kertoi heidän tulleen viikonlopuksi hotelliin kotipaikkakunnalleni ja halusivat ottaa uusintapanon. Oli kuulemma ollut niin kiihottava laivareissu. Kysäisin hotellin nimen ja äkkiä suihkun kautta matkaan. Hannu ja Jutta olivat 45v/41v pariskunta, Jutta oli isorintainen blondi, hieman pyöreähkö mutta tosi kiimainen pakkaus ja valmis kaikkeen, Hannu taasen pitkä, karvainen, bi-henkinen jolla oli ohut mutta suhteellisen pitkä kyrpä. Minä 36v hoikka karvainen kaveri ja normaalimittaisella mutta paksulla kyrvällä varustettu.

Hotellin aulaan saavuttuani huomasin heidät helposti ja menin tervehtimään. Istahdin alas ja tilasin itselleni oluen kun toisilla oli jo. Juomia siemaillessamme juttelimme ensin niitä näitä mutta aika nopeasti päädyimme seksiin. Huomasin jo tullessa että Jutta oli pudottanut painoa ja kehuin hänen uutta olemustaan. Tästä ilahtuneena hän siirtyi viereeni ja siirsi kätensä pöydän alla etumukselleni ja puristi kyrpääni samalla hän kuiskasi korvaani olevan jo valmiiksi märkä. Kuin yhteisestä sopimuksesta nousimme ja siirryimme kohti hissejä. Hississä tartuin Jutan rintoihin ja tunsin kuinka hänen kätensä hieroi jo seisovaa kyrpääni.

Sisälle huoneeseen päästyämme Jutta heitti mekkonsa pois ja alta paljastui mustat sukat, sukkanauhat ja rintaliivit mutta ei pikkareita. Hän siirtyi keimaillen luokseni ja aloitti avaamaan housujani samalla heitin paidan päältäni. Riisuttuaan minulta housut ja kalsarit hän veti minut kyrvästä kiinni pitäen kohti sänkyä jolle istahti ja imaisi terskan punaisten huulien väliin. Imutus oli niin hyvää että sanoin tulevani nopeasti ellei hän hidastaisi tahtia. Hannu istahti Jutan viereen alastomana ja katseli kiimaisena vaimonsa imutusta samassa he vaihtoivat vuoroa ja Hannu aloitti vielä kovemman imutuksen. Enempää en kestänyt vaan karjaisin nautinnosta ja samalla kyrpäni alkoi sykkimään spermaa, Hannu päästi sen suustaan ja runkkasi tiukasti jolloin lasti lensi hänen sekä Jutan kasvoille ja rinnoille. Raju orgasmi vei melkein jalat altani ja minun piti päästä istumaan. Kellahdin sänkyyn istumaan josta minut painettiin selälleen. Jutta siirtyi viereeni siten että märkänä kiiltävä pillu oli kieleni ulottuvilla samalla hän alkoi Hannun kanssa nostattamaan kyrpääni. Levitin häpyhuulia ja upotin kieleni seikkailemaan ympäriinsä, välillä imin huulia ja välillä nuoleskelin klitorista aina silloin tällöin otin sen hampaiden väliin mikä teki Jutalle hyvää ainakin huudosta ja tärinästä päätellen.

Äänestä

Olen matkalla ruotsiin tapaamaan sukulaisia. Astun laivaan ja etsin hyttini joka on tietysti alimmassa kerroksessa. Ajatuksissani on että laitan nukkumaan melkein heti, koska olen matkustanut muutenkin jo koko päivän. Käyn suihkussa ja makoilen jo sängyssä mut uni ei vain tule silmään. Aikani pyörittyäni sängyssä päätän lähteä käymään laivan baarissa oluella.

Suuntaan kohti baaria ja tarkkailen ihmisiä, suurin osa on aika vanhaa porukkaa onhan arki-ilta. Löydän mukavan paikan ja tilaan juomaa. Menen istumaan nurkkapöytään.

Aikani istuttuani ja muutaman drinkin juoneena tulee n. 55v vuotias pukumies pöytääni ja kysyy voiko pöytääni istua, nyökkään vastaukseksi. Mies kysyy että miten tuommonen nuori kaveri on eksynyt laivalle joka on melkeen täynnä eläkeikäisiä, olen siis 25v 178/75 ihan hyväkroppanen poika. No vastailen miehen kysymyksiin ja mies tarjoaa parit juomat kunnes pilkku välähtää. Juon juomani loppuun ja olen tekemässä lähtöä hyttiini kunnes Pekka kysyy et haluaisinko lähteä hänen hyttiinsä ottamaan vielä parit drinkit. Ensin olen että en lähde mutta Pekka ei anna periksi.

No suostun lähtemään ja suuntaamme hissille. Ihmettelen kun hissi lähteekin ylöspäin eikä alas. Pekka kertoo että hänen hyttinsä on sviitti joka sijaitsee yläkannella.

Saavumme hyttiin ja Pekka tekee meille drinkit ja juttu luistaa hyvin. Alan jo hieman humaltumaan kunnes Pekka kysyy haluanko käydä saunassa. Kieltäydyn tästäkin mutta sinnikäs Pekka ei luovuta ja kohta olemmekin jo ottamassa vaatteita pois.

Pekka menee vielä hakemaan meille juomat ja menen edeltä saunaan. Pekka tulee ja huomaan jo siinä vaiheessa että Pekan varustus on huomattavasti omaani isompi. Istumme löylyissä ja huomaan ajattelevani tuota Pekan isoa kalua, oma kaluni reakoi siihen ja kovenee puolijäykäksi. Yritän peitellä sitä ja sit keksin että menen nopeasti kylmään suihkuun jotta se laskisi. Tuskin Pekka sitä huomaisi jos nopeasti meen. Suihkuttelen hetken ja saan kaluni laskemaan. Menen takasin saunaan kunnes Pekka lähtee käymään kans suihkussa. Pekka menee ohitseni ja huomaan että Pekankin kulli on puolijäykkänä.

Pekka tulee takaisin saunaan enkä voi olla katsomatta hänen kulliaan se on edelleen puolijäykkänä eikä Pekka sitä yritäkkän peitellä. Pekka istuu viereeni lauteille ja oma kullini alkaa taas kovenemaan. Peittelen sitä jaloillani kunnes Pekka sanoo: Ei sun tarvi sitä peitellä, se oli ihanan näköinen jo puolikovana. Nolona käännän pääni vastatakseni jotai ja huomaan että Pekan kulli on täydessä juhlakunnossa pystyssä, menen sanattomaksi. Pekka kysyy olenko ennen nähnyt seisovaa kullia, änkytän että en oo. Pekka siihen että nyt oot ja hymyilee päälle.

Pekka laskee kätensä reidelleni ja siirtää jalkani estämästä omaa seisokkia ja kullini pomppaa samantien ylöspäin. Pekka sanoo että taidat tykätä näystäsi ja kysyy et haluanko koskea sitä. Sydän pomppien siirrän käteni Pekan kalulle, ekaa kertaa eläessäni kosken miehen seisovaa isoa kullia. Aloitan hitaan runkkaamisen ja katson Pekkaa, hän hymyilee tyytyväisenä. Pekkakin siirtää kätensä mun n. 15cm kullille ja runkkailee sitä.

Olen kovenpana ja kiimaisempana kuin koskaan. Pekka siirtyy lähemmäs minua ja suutelee minua. Pekka nuolee kaulaani ja kuiskaa haluanko ottaa sen suuhun. Nyökkään ja lähden valumaan alaspäin nuollen Pekan kroppaa joka puolelta kunnes olen tuon mahtavan kullin kohdalla. ekaa kertaa saan maistaa isoa kullia suussani. Nuolen ja imen sitä, katson Pekkaa silmiin ja hän näyttää tyytyväiseltä. Pekka kehuu mua ja mun työskentelyä. Aikani imettyäni tunnen kuinka Pekan kulli kovenee entisestään ja kohta Pekan mahtava kulli alkaa syöksemään kuumaa spermaa suuhuni. Sitä tulee monta ryöppyä ja suuni on ihan täynnä ja loput lastit tulee kasvoilleni, nielen osan ja osaa valuu suustani leualle ja rinnalle. Pekka laskeutuu suutelemaan mua ja vaihdamme pitkän spermaisen kielarin.

Otamme suihkun ja peseydymme, siirrymme sänkyyn. Lepäilemme hetken ja makaamme lusikka asentossa. Tunnen kuinka Pekan kalu alkaa taas kovenemaan. Pekka kysyy saisiko hän naida mua. Makaan selälläni ja Pekka siirtyy imemään mun kullia ja kohta tunnen hänen kielensä pyllyssäni, olen ihan kiimassa. Pekka nousee ja laittaa rasvaa kullille ja mun pyllyyn. Makaan selälläni ja Pekka asettelee ison kullinsa reiälleni. Pikkuhiljaa tunnen kuinka Pekka hitaasti työntyy tiukkuun pyllyyni. Tunnen hieman kipua muttä enemmän kiimaa. Pekka suutelee mua ja kehuu kuinka tiukka oon.
Pikkuhiljaa Pekka alkaa liikuttamaan isoa aisaansa minussa, tuntuu aivan mahtavalta saada tuota mahtavaa kyrpää.

Hetken naituaan siirryn Pekan päälle ja alan ratsastamaan. Iso kulli painuu pohjaan asti enkä pysty enää pidättämään. Saan elämäni isoimman orgasmin ja spermani lentävät isoina ryöppyinä Pekan rinnalle, kaulalle ja osa jopa kasvoille asti. Samaan aikaa myös Pekka ampuu lastinsa mun tiukkaan pyllyyn. Suudellaan ja nuolen spermani Pekan päältä ja suudellaan lisää.

1Äänestä
  • Ihana hyttikomedia rakkaustarina laivaromanssi kahdesta miehestä ja heidän seksiseikkailustaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


3somemoresome kirjoitti:

Moikka. Maanantaina 5.12, viking Gabriella. Olemme vaimoni kanssa kaksin risteilyllä. Onkohan matkassa mukana yhtäkään (tai vaikka kahtakaan) innokasta, harrastamaan seksiä kanssamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu