Kun meni haukkumaan Slayerin paskaksi bändiksi Teamrockin haastattelussa. Slayer-fanit riehuvat Floorin insta- ja facebook tileillä ja teksti on rumaa. Slayer fanit odottavat kuumeisesti vuotta 2018 ja mahdollisia yhteisiä festivaalikeikkoja, sitten tulee kosto. Tätä on hauska seurata ja pitää itseasiassa vähän ihmetellä miksei manageriporras ei ole vieläkään laittanut Flooria diplomatia-kurssille, tarvetta kun tuntuisi edelleen olevan. Ei ole eka kerta kun Floor möläyttää.
Vastaukset 15
- komppaan
"Kun meni haukkumaan Slayerin paskaksi bändiksi Teamrockin haastattelussa.Slayer fanit odottavat kuumeisesti vuotta 2018 ja mahdollisia yhteisiä festivaalikeikkoja, sitten tulee kosto " Juustiinsa nämä Slayer-fanit ovatkin oikeita järjenjättiläisiä, " jos se ei tykkää Slayerista, haukkuu sitä me ammutaan se"
Eikö mielestäsi Floor Jansenilla ole oikeutta mielipiteeseen? Toisekseen tuskin Floor on mielipteensä kanssa yksin. Vastaavasti kiihkeimmät Slayer-fanit ovat sitä mielttä, että Nightwishin musa vitun lällyä neiti-musaa. Kyse ei ole siitä, etteikö Kerry King ja pojat ole päteviä muusikkoja, musa vaan on melkoista tuubaa. - JebaJep
Pikemminkin päinvastoin. Tiesi tarkalleen, että kävi härnäämässä simpsanssi laumaa ja nyt seurailee reaktioita. Aurinko ei ikinä laske Nightwishin valtakunnassa, vaikka bändi pitäisi vuoden taukoa :)
- ankelofteth
Tylsä bändi ennemminkin kun tuosta kiännöksen viäntää. Slayer on jo eläkkeellä ja hanneman still reigning.
- entrylevelshittiä
Nightwish ja Slayer molemmat naurettavaa kuraa. T. metallimusiikin ystävä
- sukkula-anukseen
Sinä avauduit, kiitos siitä, nyt tiedämme että pidät transvestiittien musiikista.
- noinsemenee
Toivottavasti ne slayer-fanit heittää mädät tomaattinsa floorin pläsiin, eikä muiden bändin jäsenten. Vastatkoon akka itse möläytyksistään.
- Nightwish4ever
Tässä on slayer-faneille hyvä maali, osuu huonommallakin sihdillä - vittu mitä älykääpiöitä nää slayeristit.
http://www.mtv.fi/viihde/musiikki/artikkeli/mika-hehku-nightwishin-floor-jansen-esittelee-upeaa-vauvavatsaansa/6198240 - sallinappanahka
Nightwish4ever kirjoitti:
Tässä on slayer-faneille hyvä maali, osuu huonommallakin sihdillä - vittu mitä älykääpiöitä nää slayeristit.
http://www.mtv.fi/viihde/musiikki/artikkeli/mika-hehku-nightwishin-floor-jansen-esittelee-upeaa-vauvavatsaansa/6198240Hän on suorastaan tuplaihastuttava. Kiitos ydinkolmikon haastislinkistä. Että mä naatin, että edes heillä synkkaa tässä synkässä maailmassa.:)
- hihulihei
Tuskin Floor enään tulee vauvan jälkeen koko bändiin ,liian raskasta,kun kumminkin on jo yli 30 v
- jotkut_osaavat_myydä
Että tällainen markkinatemppu tällä kertaa. Jotain uutta oli keksittävä että huomio pysyy bändissä nyt kun ovat jääneet tauolle.
- hihulihei
Pyytäävät Tarjaa tuuraa Flooria,kyllä lehdet sitten kirjoittelee
- sallinappanahka
Vetäisin hätäpäissäni puolisen tusinaa hernettä sieraimiini hauiksista ja ja ja rokkalautaselta.:)
- Ummehtunutbändi
Slayer videot juutuupissa, ihan kuin ne olisi tehty 60-luvulla kaikin puolin.
- joopajoojuupajuu
Onko se se hapsuviiksien suosikkibändi, joka soittaa koko ajan sitä samaa kahden soinnun biisiä?
Jos se on se bändi, niin sen tuottamalla metelillä ei ole mitään tekemistä musiikin kanssa... - Nightwish4ever
https://www.facebook.com/Floor-Jansen-158034060928796/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf
Floor Jansen:
Apparently I unleashed the fury upon metal earth when I was asked a question about the most metal album I own. Thinking Slayers music is not my thing doesn't mean I don't respect the band for what they are and what they've done. I just won't play it. As I can imagine they won't listen to mine either for that matter ;-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 67758
- 113722
- 37696
- 129649
- 67589
En haluaisi sanoa tätä
Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari40589Vasemmiston aloite
Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja58483Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?
Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu142459Onko suhtautuminen kaivattusi
Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin35458- 26455
- 41422
Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu
Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i0395Näyttää siltä ettet edes sinä.
Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa29393Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi
Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks58377- 29374
Hei, alettaisko oleen yhdessä?
Miltä tuntuisi jos joku ihminen josta tykkäät sanoisi haluavansa yhteen asumaan? Ajattelisitko menettäväsi vapauden, pys64374- 60368
- 32361
Jää tyhjää tila
Kun ärrä loppuu. Toivottavasti ei kyhätä siihenkin kirppari. Hävettää koko keskusta.24359- 23357