Miten ja millä perusteilla ne valitsevat yleisönsä? Nytkin, kun puhuttiin sodista ja ruumiskasoista niin yksi punapukuinen nainen yleisön joukossa naureskeli kaiken aikaa.
Eikö fiksumpaa väkeä löydy?
Eikö fiksumpaa väkeä löydy?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Minusta näytti että nainen oli kännissä. Tai sitten muuten vaan ilonen :) Muuttivat ohjelman aikana kuvakulmaakin siten ettei enää kuvattu.
Ja muutenkin se toimittajien ja vieraiden asiantuntemus ei aina vakuuta. Nytkin kysyttiin sodan syistä niin jauhettiin vaan jotain yleistyksiä, kukaan ei sanonut, että pankkiirit ja globalistit ovat yleensä aina sotien takana, ei tavalliset ihmiset.
Henkisyyttä ei tarvita mihinkään.
Ja varsinkin islamin harrastaminen pitäisi lailla kieltää ihmisoikeuksien vastaana sairaana oppina kaikissa sivistyneissä maissa.
Kiitokset kesän 23 8min:n toimittajille Olivia din Belle ja Wali Hashi! En ole parempaa ylestä kuullut ja nähnyt !!! kaarina