Minkähän näkönen sää

Oot 80- kymppisenä¿
9115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Miksi odotat?

Äänestä

Näillä geeneillä et huomaa juuri mitään eroa. Vähät rypyt hälvenevät aina sinut nähdessäni, ja jos muistaa, niin jututkin luistaa :D

Äänestä

tosi toooosi maatunut, tai sitten kourallinen tuhkaa jossain ripoteltuna tuulen kuljetettavaksi.

Äänestä

niin näet . Saman näköinen kun sinä nyt.

Äänestä

Tuskin muuta jäljellä kuin luut sorakuopassa

Äänestä

Kaikki jotka pääsevät siihen ikään ovat ulkonäköpaineista vapaita. Odota vaan kauhulla, pääsetkö itse.

Äänestä

Onneksi kenenkään ei mun kohdalla tarvitse kauhulla odottaa. Ulkonäkö on sivuseikka sinä iässä. Pääasia että on terve ja liikuntakykyinen ja elämäniloinen. Liityn varmaan 80- kymppisten kerhoon.

Nyt nukun jotta jaksan huomenna olla pirteä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kauhullaodotan kirjoitti:

Oot 80- kymppisenä¿

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu