Elizzalle kysymys..

Olisko nuorekkaalle naisihmiselle näkyvissä elämään sitä oikeaa puoliskoa?
Tallustellut jo pitkään yksikseen, vai olenko loppuelämän yxin?

Tapaillut miestä tosi mukavaa, mut onko hän jonkun muun?
En saa selvää, onko epäluotettava?
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lenkkimakkarapaketissa on kaksi päätä, paketin voi avata kummasta tahansa päästä sisältö on silti sama.

Äänestä
  • Olipa Fiksusti ajateltu....."makkarasta"pitikö kauankin opetella ?????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unohdanko kirjoitti:

Olisko nuorekkaalle naisihmiselle näkyvissä elämään sitä oikeaa puoliskoa?
Tallustellut jo pitkään yksikseen, vai olenko loppuelämän yxin?

Tapaillut miestä tosi mukavaa, mut onko hän jonkun muun?
En saa selvää, onko epäluotettava?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu