Nainen onko olemassakaan

Harhaa kaikki, harhaa elämä, ...

https://www.youtube.com/watch?v=h2yGG4Tlsb4
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaunis.
Rakkaus koskettaa.
Puhuttelee.
Pelottaa.
Tarvitsee ymmärrystä
ja anteeksiantoa.
Elämä ei ole mustavalkoista.
Rakkautta se on.
Eikä harhaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


harhainenmieli kirjoitti:

Harhaa kaikki, harhaa elämä, ...

https://www.youtube.com/watch?v=h2yGG4Tlsb4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu