Lähettäisin hänelle viestiä, mutta en mitenkään pystyisi kirjoittamaan mitään tärkeätä tunnejuttua, kun mielessä on vain seksifantasiat ja mielipuolinen fyysinen veto häneen. Yllättyisiköhän hän jos vain suoraan menisin siihen mitä en voi mitenkään olla ajattelematta?
Viestin lähettäminen
himonsumentama
12232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Lue tuo oma tekstisi ja tee johtopäätös!
mee vaan suoraan asiaan :)
Ei olisi häneltä ensimmäinen kerta edes se sellainen viesti. Se on jo tapa joten siinä se menee jo rutiinilla
viestia laita
Onhan meillä ollut navat vastakkain astraalitasolla sen kymmenet kerrat. Edellisestä oli viikkoja mutta nyt taas sauhutaan täysillä.
En tiennyt miehenä että niidenkin täytyy tavata naiskohteensa kasvotusten ja silmitysten.
Mieti mies tarkemmin, että kannattaako. Se nainen ei välttämättä ajattele sinusta ollenkaan noin.
Jos olisit se mun fantasioima mies, niin ois kiva kuulla meneekö meidän haaveet yks yhteen.
Voi teitä pupuja. Mä oon parantunut, niin oletan.
Pitää olla aikas haluttava, komea ja tasokas mies että joku panoviesti edes vois olla vitsinä kiva saada. Mieti kaksi kertaa, tai jopa kolme. Asenteesta huomaa ettet arvosta häntä, haluat vaan käyttää hyväksi, tyydyttää omat halusi.
On se ehkä hieman riskialtista mutta omalla kohdallani meillä on ollut jo aika ronskia vitsin heittoa puolin ja toisin niin viesti olisi ehkä jatkumo tälle. Kylmiltään on varmaan aika riskialtista heittää panoviesti.
Sitten ymmärtää....Go for it!
Imartelevaakin voisi olla...et joku tuntisi sellaista himoa...