100 000 euron varusteilla Linnan juhliin

Nooralotta Neziri ei aio juhlia halvalla: korujen ja puvun arvo 100 000 euroa:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000004892584.html

Hurraa.
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mitä toi muija edes tekee linnan juhlissa? Porissa on tuhansia tyyppejä, jotka tekevät yhtä kovasti tai kovemmin töitä.

Missä ovat Linnan juhlien kutsulistalta arjen sankarit?

Äänestä
  • Eiks Köntsä oo posessa?

    Äänestä

Jos olisit lukenut IS:n jutun, sinulle olisi selvinnyt. että koruliike ystävällisesti lainaa kalliita korujaan.
Olisi Nooralotta ilman korujakin kaunis ja upea nainen.

Äänestä

Hurraa! PihlaPubissa ei viitsitty lukea juttua loppuun. Valopäät hoi! Ne on näköjään lainakorut.

Äänestä

Noora-Lotta oli illan upein nainen tyylikkäässä puvussaan.
Olisi ollut ilman pukuakin.
Edusti tyylikkäästi porilaisia.

Äänestä
  • Oli kyllä kaunis ja ilman vaatteita varmaan olisi vieläkin kauniimpi.

    Äänestä

Satakunnan Kansalla riitti tekemistä, kun joka ämmän puvusta piti ladata nettiin kuvia ja juttua. Surkea juorulehti.

Äänestä
  • Juorut ja kuvat juhlapuvuista ovat kaksi eri asiaa.

    Äänestä

Porilaisella Noora-Lotalla oli silmin nähden pienemmät tissit kuin Ministeri Olli Rehnin vaimon hinkit. Jotka ovat näköjään valtavat. Ja aivot ovat valuneet samoihin reppuihin.

Äänestä
  • Ei Rehnin utareilla juosta, ne roikkuisi sitte jo polvissa.

    Äänestä

  • repussa ja porttikongin kokone perse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NytJuhlitaan kirjoitti:

Nooralotta Neziri ei aio juhlia halvalla: korujen ja puvun arvo 100 000 euroa:
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000004892584.html

Hurraa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu