Oli taikka ei, niin kierrä kuitenkin oman etusi vuoksi kaukaa tuollainen firma kuin Booky.fi Oy. Elä oo missään tekemisissä tuon Booky.fi-lafkan kanssa, on meinaan sen varran syvältä perseestä koko Booky.fi Oy.
https://www.booky.fi/register_info.php
Onko Booky.fi Oy:n Antti Ypyä lestoja?
15
5452
Vastaukset
- Anonyymi
Kerännyt Suomen mittakaavassa runsaasti hyvin vihaisia asiakkaita. Nyt kaikki googlen tarjoama aineisto on pelkästään negatiivista Porvoon kirjakeskus Oy:lle. Ehkä ukko saadaan vielä ruotuun. Sama ukko häärää myös perintäfirmassa keräämässä 40 euron vakiokorvauksia rehellisiltä laskunsa ajoissa maksaneilta asiakkailtaan.
- Anonyymi
Juurikin näin! Ei siis ihme, että firma koettaa laskuttaa moneen kertaan, vaikka ovat saaneet tarkat tiedot maksusta ajallaan. Huijareita riittää Suomessakin!
- Anonyymi
Ei taida olla Lestoja
https://www.itahame.fi/paikalliset/4243565 - Anonyymi
Tällainen huijari kyseessä:
https://www.hs.fi/kotimaa/turku/art-2000008828092.html - Anonyymi
On ollu lesta syntyessään. putiniki on ollu lapsena lesta. Ja hitler
- Anonyymi
... pinna ja saalemikko.
- Anonyymi
On, mutta mitä siitä. Booky on silti himputin hyvä firma ja todellakin olen tekemisissä jatkossakin. Suosittelen kaikille!
- Anonyymi
Kyllä tiedän ainaki yhen Antti Ypyän joka on ainaski ollut lesta mutta en tiedä onko sama heppu.
- Anonyymi
Onhan se varmasti.
- Anonyymi
Rohkeus kusettaa isossa mittakaavassa viittaisi lestatiolaisuuteen.
- Anonyymi
En ole vielä ostanut minun veljien pojilta sitä toista päätä. Meillä on ollut se puheena usein, koska he eivät käy siellä "koskaan". Minulla on metsää vielä siellä Ylitorniolla.
Nyt ne ovat laittamassa sinne tuulivoimaloita ja ajattelimme, että minä voisin samalla ostaa sen Puruveden itselle. Terv. Ulla Kurttila - Anonyymi
Huijari
- Anonyymi
Rohkea ja häpeilemätön toiminta viittaa uskonveljiin.
- Anonyymi
ONKO TÄÄ PASKAPÖKÄLE HINURI VAI HEIKKOVIRTAOSASON MIES EN TILAA TÄLTÄ NILKILTÄ MITÄÄN
Nimestä päätellen lesta. Kristillisyydessämme on hassuja sukunimiä: Lääkkö, Hintikka, Tölli, Lohi, etc.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä6910810Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on13410221- 237973
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776414Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.405280- 704934
Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1354235Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas133822Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1313524- 663237