Kiitos Ilkka Soukalle

Joulupuuroa

kun järjestit Auran joulunavaukseen joulupuuroa perussuomalaisten teltalla. Missä olivat muut puoluekaverisi aurasta? Ei näkynyt! Onko kaikki nykyään Sinun harteillasi? Sitkeä puurtaminen varmasti palkitaan keväällä.

Sinä tunnut olevan ainoa Auran Perussuomalainen, joka pitää pystyssä perussuomalaista perinnettä toreilla. jatka vaan samaan malliin, niin Sinulle aukeaa varmasti paikka tulevissa kunnallisvaaleissa.

4

175

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kunnallisvaalit

      Soukka menee läpi kunnallisvaaleissa 2017, että hurahtaa.

    • minätiedän

      Haapanen oli taas kuulemma ulkomailla lomallamutta millä rahalla sekin jatkuvasti lomailee? Soukka jatkoon haapanen jatkakooon lomailua. Soukka uusi valtuutettu!!!

    • Pitkänaama

      Taidan jättää äänestämättä itseäni ja varmistaa Soukan läpimenon! Mulla on näet millä mällätä!

    • äänestäjäaurasta

      Soukasta tulee valtuutettu, Soukka muutenkin tekee kaikkensa , että perussuomalaiset ovat esillä, ilman Soukan työpanosta auran perussuomalaisia ei olisi, eikä ainakaan valtuustossa. Mitähän tarjoilua on uuden vuoden aattona Soukan ideoimana???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      109
      1452
    2. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      137
      814
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      198
      752
    4. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      707
    5. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      32
      695
    6. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      69
      692
    7. 49
      642
    8. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      59
      555
    9. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      551
    10. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      76
      531
    Aihe