Ei millään

lkölllll

pahalla,mutta missä se perkeleen kihniö sijaitsee,ihan oikeasti.Tämä ei vitsi,en oikeasti tiedä.

9

332

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kalsurit

      Se on täällä soitten keskellä vetelää siellä ja täällä. Meillä on täällä maahanmuuttajia noin 150 ja täytyy sanoa että on ollut siunaus saada heidät tänne. Nyt paikalliset läskisoosi juntit ovat nähneet muitakin ihmisiä. Toiset ryyppää kotona verhot kiinni kalsarit jalassa päivälläkin.

      • häätö

        Kyllä se on suurin siunaus kun saadaan ne lähteen täältä pois!


      • lölölöklö

        Edelleenkin missä on kihniö.


    • nauhaa

      Kuulkaa hei. Oliko kuule humalassa se kuski joka hautausmaan luona oli
      ojassa nauhat oli auton ympärillä. Taasko kännissä???

      • ojaanmenee

        Jotai juoppoja niskokselta


    • kuasua

      Hei kuule kuka se nyt oli se joka ajoi siinä hautausmaan kohdalla ojan pohjaan kihniössä hei kuule. Oliko juovuksis hei??

    • Buahhahhaaa

      Olko sama julkkismuusiklo pate, ku kesälläki kärähti

    • Kuultaaläpi

      Oli varmaan joku jonka hermot ei kestä kun jää kiinni. On ollut sellainen toisten moraalin vartija ja nyt kun itse kärähti niin täytyy ymmärtää kuinka vaikeata hänellä on ollutkin vaikka oli hyvästä perheestä muka.

    • huksei

      Kuule nisti. Mää ostan sinun tupas niin pääset vittuun täältä. enkä vuokraa sinun sukulaisilles. Jookos huukeri??

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      41
      2983
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      130
      2715
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      187
      2620
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      196
      2285
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      125
      1740
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1179
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      85
      959
    8. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      174
      874
    9. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      827
    10. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      782
    Aihe