Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Leningin tahriminen

Vihdoinkin tuli nelikymppisenä toteutettua pitkäaikainen haave! Sain kaupungin juhlavastaanotolle daamiksi työkaverina aikaisemin olleen nuoren rouvan. Hän oli hankkinut pukuvuokraamosta upean sinisen satiinileningin. Juhlien ja jatkojen jälkeen saatoin hänet kotiin, mutta päädyimme sitä ennen rakastelemaan hänen rappukäytävänsä kellaritasanteelle. Hän kielsi laskemasta sisään mutta suostui sen sijaan runkkaamaan minut pukunsa rinnuksille! Kuinka upealta spermaroiskeet näyttivätkään sinisellä satiinilla!!!
10350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

aika kiva.mullakin sama fetissi...

Äänestä

Musta kiiltävä sadetakki on myös sexy keksintö naisen päällä.voi hiukan lennättää sinne sun tänne,,,ja helppo pyyhkiä enimmät pois.

Äänestä

Ai saatana .. tuntui varmasti hyvältä.

Äänestä
  • Pakko käydä runkkaamassa kun muistelee... Uusinnasta vaan ei taida olla toiveita.

    Äänestä

Kultainen satiinipaita ja musta satiinihame spermaroiskeissa. Ai että!

Äänestä
  • moi.mun paidan voit tulla sotkemaan..olen mies joka pukeutuu naisellisesti..

    Äänestä

Leninin tahriminen on täysin tuomittavaa. Eläköön vallankumous!

Äänestä

Ei tämä sun daamisi suostuis mun kanssani samaan jotain korvausta vastaan? Spermat satiinipuvun kaula-aukkoon ja hamelle... Ai hitto!!!

Äänestä

Olipa hauska törmätä tähän sinun hienoon kokemukseesi!!! Omastani on pari vuotta, mutta aina sen muisteleminen saa kullin heräämään. Yhden tuttavan kartanohäissä Espoossa päädyin aamuyöstä rakastelemaan viehättävän työtoverini kanssa rantasaunan terassille. Kun ei ollut kondomia mukana niin tuli kiire vetää ulos ja niin spermat lensivät pitkin daamin keltaoranssia sifonkileninkiä vaikka tarkoitus oli kyllä paljaalle vatsalle. Ihmeen tyynesti kumppanini asiaan suhtautui vaikka roiskeet aiheuttivat isoja tummia läiskiä pitkin juuri näihin häihin hankittua leninkiä. Töissä pyytelin vielä moneen kertaan anteeksi, ja ystävyytemme on säilynyt edelleenkin - niin että olemme rakastelleetkin useita kertoja. Joskus olen kysynyt josko sen hääkeikan (ja tietenkin seksikkään leningin) voisi ottaa uusiksi mutta ei ainakaan vielä ole tärpännyt. Luulen että sen muistelu silti kiihottaa kumppanianikun jollain tavalla, koska ei ole koskaan vihoitellut siitä.

Äänestä
  • Ai kun hieno kokemus! Taisit kyllä aika tarkoituksella roiskaista vähän liia pitkälle. Itse olisin kyllä säälimättä antanut mennä tisseille asti!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Expomo kirjoitti:

Vihdoinkin tuli nelikymppisenä toteutettua pitkäaikainen haave! Sain kaupungin juhlavastaanotolle daamiksi työkaverina aikaisemin olleen nuoren rouvan. Hän oli hankkinut pukuvuokraamosta upean sinisen satiinileningin. Juhlien ja jatkojen jälkeen saatoin hänet kotiin, mutta päädyimme sitä ennen rakastelemaan hänen rappukäytävänsä kellaritasanteelle. Hän kielsi laskemasta sisään mutta suostui sen sijaan runkkaamaan minut pukunsa rinnuksille! Kuinka upealta spermaroiskeet näyttivätkään sinisellä satiinilla!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu