Vihdoinkin tuli nelikymppisenä toteutettua pitkäaikainen haave! Sain kaupungin juhlavastaanotolle daamiksi työkaverina aikaisemin olleen nuoren rouvan. Hän oli hankkinut pukuvuokraamosta upean sinisen satiinileningin. Juhlien ja jatkojen jälkeen saatoin hänet kotiin, mutta päädyimme sitä ennen rakastelemaan hänen rappukäytävänsä kellaritasanteelle. Hän kielsi laskemasta sisään mutta suostui sen sijaan runkkaamaan minut pukunsa rinnuksille! Kuinka upealta spermaroiskeet näyttivätkään sinisellä satiinilla!!!
Leningin tahriminen
10
347
Vastaukset
- satinlady
aika kiva.mullakin sama fetissi...
- pvcpower
Musta kiiltävä sadetakki on myös sexy keksintö naisen päällä.voi hiukan lennättää sinne sun tänne,,,ja helppo pyyhkiä enimmät pois.
Ai saatana .. tuntui varmasti hyvältä.
- Expomo
Pakko käydä runkkaamassa kun muistelee... Uusinnasta vaan ei taida olla toiveita.
- SatinLovMan
Kultainen satiinipaita ja musta satiinihame spermaroiskeissa. Ai että!
- mariasatin
moi.mun paidan voit tulla sotkemaan..olen mies joka pukeutuu naisellisesti..
- CCCP__
Leninin tahriminen on täysin tuomittavaa. Eläköön vallankumous!
- Paavoeinari
Ei tämä sun daamisi suostuis mun kanssani samaan jotain korvausta vastaan? Spermat satiinipuvun kaula-aukkoon ja hamelle... Ai hitto!!!
- EspoonNiko
Olipa hauska törmätä tähän sinun hienoon kokemukseesi!!! Omastani on pari vuotta, mutta aina sen muisteleminen saa kullin heräämään. Yhden tuttavan kartanohäissä Espoossa päädyin aamuyöstä rakastelemaan viehättävän työtoverini kanssa rantasaunan terassille. Kun ei ollut kondomia mukana niin tuli kiire vetää ulos ja niin spermat lensivät pitkin daamin keltaoranssia sifonkileninkiä vaikka tarkoitus oli kyllä paljaalle vatsalle. Ihmeen tyynesti kumppanini asiaan suhtautui vaikka roiskeet aiheuttivat isoja tummia läiskiä pitkin juuri näihin häihin hankittua leninkiä. Töissä pyytelin vielä moneen kertaan anteeksi, ja ystävyytemme on säilynyt edelleenkin - niin että olemme rakastelleetkin useita kertoja. Joskus olen kysynyt josko sen hääkeikan (ja tietenkin seksikkään leningin) voisi ottaa uusiksi mutta ei ainakaan vielä ole tärpännyt. Luulen että sen muistelu silti kiihottaa kumppanianikun jollain tavalla, koska ei ole koskaan vihoitellut siitä.
- Paavoeinari
Ai kun hieno kokemus! Taisit kyllä aika tarkoituksella roiskaista vähän liia pitkälle. Itse olisin kyllä säälimättä antanut mennä tisseille asti!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt394568Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.532464Jenkkilahkojen kastekaava
Jenkkilahkojen yhteinen kastekaava on kirjoitettuna Mormonin Kirjaan, Moroni, luku-8 Pienten lapsien vanhempia uhataan1391004Pasi Turunen: Ensimmäisenä Helluntaina ei kastettu sylivauvoja!
Tänään 31.5.2026 Pasi Turunen noin vastasi soittajan kysymykseen! Raamattu EI KERRO ketä kastettiin161985- 109833
Olen melko vakuuttunut
etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok70814- 136771
- 48760
Taas mietin että
mitä ihmettä sanoisin, jos laittaisin viestiä. Aina voi toivottaa jotain, vaikka hyvää kesää, ja jos ei tule vastausta,48706- 52690