Tätä persupaskat haluaa Suomeen

persujohdokin mielestä:

http://1.bp.blogspot.com/-BPDMh_Sac3M/Uj_pWz6p0JI/AAAAAAAAAPU/g5gwv49SoTs/s1600/Hetero pride Hki jäljiltä natsitteluparodiaa 21.9.2013 Seppo Lehto pic29.JPG
19<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Onhan nuo naamarit selvä parannus persujen ulkonäköön. Jotta käyttäkee vuan ... hehehe hehehehe

Äänestä

Jos peruSS saa riittävästi valtaa, Hitler naamari tulee pakolliseksi kaikille suomalaisille??

Äänestä
  • Näyttävä persutunnus ... ei voi kieltää ...

    Äänestä

Persut, nuo uusnatsismin lähettiläät.

Äänestä

Näyttää tässäkin ketjussa olevan muutama natsi, pahempikin kuin natsi!

Äänestä
  • Siis pahempikin kuin natsi ... tarkoitat siis että persu?

    Äänestä

  • Natsit_ulos_Suomesta kirjoitti:

    Siis pahempikin kuin natsi ... tarkoitat siis että persu?

    Persunatsi+on+inhottavinta+mitä+Suomen+maa+päällään+kantaa.++Sitä+mieltä+on+99,9%+suomalaisista.

    Äänestä

Helppo uskoa, että persut haluavat natsismia Suomeen. Ovathan he tehneet jo kaikkensa köyhien nitistämiseksi.

Äänestä
  • Ja työttömien nitistämiseksi.

    Äänestä

Mitä ne äijät kuvassa oikeen huitoo?

Äänestä
  • Tuulettaa paskanhajujaan ?

    Äänestä

Persut eivät kehtaa enää liikkua ilman Hitler naamaria?

Äänestä

Kauheita nuo perpanssit!

Äänestä

Persujen kannatus = Natsismin kannatus

Äänestä

Missä Soini - siellä natsi.

Äänestä

Miksi persut?

Äänestä

Persu tuntee itsensä alastomaksi ilman Hitler naamaria?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Natsit_ulos_Suomesta kirjoitti:

persujohdokin mielestä:

http://1.bp.blogspot.com/-BPDMh_Sac3M/Uj_pWz6p0JI/AAAAAAAAAPU/g5gwv49SoTs/s1600/Hetero pride Hki jäljiltä natsitteluparodiaa 21.9.2013 Seppo Lehto pic29.JPG

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu