Kokemuksia?

lore_

Heippa,

olen 23-vuotias nainen. Haluaisin kokeilla ryhmäseksiä (2 miestä tai mies nainen) ja haluaisinkin kysyä kokemuksianne. Esim jos olen kahden miehen kanssa samaan aikaan? Tuleekohan siitä liian kivuliasta? Kuinka halukkaita miehet on tällaiseen puuhaan (toisen miehen kanssa)?

34

3086

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3333

      on kokemusta ihana kun pannaan takaapäin ja saa ottaa samalla suihin

      • Kumpi

        Oletko mies vai nainen?


    • marib

      Onnistunut kimppa lähtee siitä että kaikki on halukkaita. Jos ekakerta niin parhain kun fiilis vie. Myöskin se kun miehet on vanhempia eivät halua tavallaan yksin omistaa sinua tai nuori poikaystävä on yleensä mustis kumminkin vaikka ekaksi väittää toista. Oikein toteutuneena se ei ole vain panemista ja ennenaikaisia orgasmia tyyliin ite jää ilman. Itellä on nautinto ystäväpari minä mausteella 28v 45 44v. Siinä kaikki on keskenään ja ilta pitkä.
      Kivuliasta se on vain jos haluttaa.

    • Näinsitä

      Itselläni (mies) on pelkästään hyviä kokemuksia 2m-1n kimpasta, jossa nainen aluksi pelkäsi joutuvansa ottamaan meidän kummankin kalun yhtä aikaa sisään reikiinsä, mutta se ei ole tietenkään itsestään selvyys ja jos sellaista ei halua, sitten sitä ei tehdä.
      Kyllä siinä on monenlaisia variaatioita ja kummallekin miehelle riittävästi hommia, että nainen nauttii ja saa hosumatta kunnolla jopa useita orgasmeja, jos hän sattuu olemaan taitavien miesten käsissä.
      Olemme puuhanneet (2m 1n) keskenämme jo useita vuosia ja tapaamme myös useita kertoja vuodessa, muutaman viikon välein ja kunnioitamme naisen tahtoa, eikä peppupanoja harrasteta, mutta hän nauttii paljon, kun hänen pyllyään nuollaan, kun hän esim. toisen kyrvällä ratsastaa ja hän saa siinä helposti myös orgasmin, tai useampiakin.
      Samoin hän pitää takaapäin naidessa klitoriksensa nuolemisesta alta, samalla kun hän itse imee kyrpää ja näin hän saa kanssamme myös useamman orgasmin.
      Joskus voimme kolmistaan ollessamme naida ihan normaalisti, toisen miehen ollessa vaikka telkkaria katsomassa ja toisen saatua kylliksi, menee toinen jatkamaan... ihan miten vaan,
      ja oikein hyvin tyydytetyiksi siinä kaksi vuorokautta yhdessä ollessamme tulemme jokainen.

      Nauttia kimppoista voi ilman pornoleffojen esimerkkejäkin, suostuu ja tekee vain sitä, mikä itselle on mukavaa.

    • Ihan ekalla kerralla liian jännittämisen takia seksistä ei meinannut aluksi tulla mitään. Mua jännitti tosi paljon että tupla sattuu, kun ex-miehen kaverilla oli vielä aika iso. Miehiäkin taisi hermostuttaa ja ujostuttaa, kun stondiksen kanssa oli välillä vähän ongelmia. Tupla jäi tuolla kertaa kokeilematta ja vain oma mies sai peppua.

      Toisella kerralla edettiin tosi rauhallisesti ja oli liukkarit ja hyvin se sujui...tuplakin. Ei sattunut vaan oli tosi tuhmaa ja kiihottavaa. Pari kertaa tuon jälkeen otettiin uusiksikin ennen kuin tuli ero...ihan muista syistä.

      Toisinaan tuota on mukava muistella....

    • N91M85

      Missäpäin asut? Täällä joensuulainen pari n25 m31 etsii naista mukaan kimppaan.

      • Aisnkannattaja6

        Hyvin se sujuu. Ole vaikka aluksi molempien miesten kanssa erikseen. Niin ainakin vaimoni tapaa aloittaa antamalla ensin vieraalle. Liityn mukaan vasta toisella kierroksella ja silloin kaikki sujuu luontevasti. Kaveri on jo tutustunut syvållisesti ja olemme premmin samalla viivalla. Onnea matkaqn!


      • Anonyymi

        etsin jamaliin bmw miestä.


    • pitkäänsielläollutpsri

      Menkää finswingers sivuille. Täältä ei mitään löydy.

    • älkääviitsikö

      Tai experience United sivuille .
      Tää on ihan turha foorumi etsiä oikeaa seuraa .
      Myös iskuri on ihan surkea sivu.
      Kuka hölmö nyt luulee että tällä vastaa muut kuin feikit .
      Voin sanoa 10v kokemuksella .

    • Ystäväporukka

      Minun vaimo jännitti kans eka kerta ja turhaan hän oli nuorempi kuin sinä nyt vaimo oli 19v kun aloitimme kimppakivan ja vielä on sama lapsuudenystävä yhä mukana melkein joka kuukausi yhden viikonlopun meillä naimassa vaimoa on toki muitakin miehiä vaikkei niin usein
      Ensimmäinen kimppakaveri on nainut vaimoa jo
      27 vuotta ja paras ryhmä mielestämme on 1N 2-3M kerralla tämä passaa meille ja olemme onnellisia että olemme alkaneet kimppakivaan

    • Tällä 26v Bi mies valmiina ryhmäseksiin!laita viesti jos olet kiinostunut.

      • Mikä-ja-miten

        Vain yhteystiedot puuttuvat


      • Mikä-ja-miten

        Okei. Inohdetaan koko juttu. Jos et kerran halua, että sinuun otetaan yhteyttä, niin miksi pyydät laittamaan viestiä.


      • Anonyymi

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55

        Muttei vielä suljettu


    • hyväoikeavalinta

      Ei kannata. Leimaudut vaan huoraksi. Joskus kun olet löytänyt puoliskosi vastaan kävelee sama kaksikko jossain baaritiskillä ja kaikki selviää miehellesi....menneisyys kävelee vastaan.
      Tee vaikka laskuvarjohyppy sen sijaan - asia jota voi muistella myös jälkeenpäin eikä tarvitse häpeillä :)

    • fghjklkjhghjklkj
      • Anonyymi

        visioner otan yhteyttä.


    • Anonyymi

      Pariskunta N56 ja M54 haluaisi sinut mukaansa hauskanpitoon.

      • Anonyymi

        Hei,
        Kertokaa lisää itsestänne ja mm. missä suunnalla asutte jne. Jos alue osuu mahdolliseksi, niin laitan säpoa...


      • Anonyymi

        Olen 49v rva,on erittäi paljon vapaata,mahdollisuus erillaisii harastuksii. Etenkin kiinnostaa sexi, AvioParien / Myöski niin ,että haluun olla 2/3 miehen käsittelyssä.
        Sexi merkitsee tosi paljon,tunnen halun kiihkeä,jopa kiimaisen olon.
        Olen mielestäni lähes sexi pommin oloinen rva,pukeudun erittäi uskaliaan paljastavasti,tykkää nahka asusteista.olen jonkun verran tukeva pullukka.
        Mielestäni haluttavanäköinen rva.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Olen 49v rva,on erittäi paljon vapaata,mahdollisuus erillaisii harastuksii. Etenkin kiinnostaa sexi, AvioParien / Myöski niin ,että haluun olla 2/3 miehen käsittelyssä.
        Sexi merkitsee tosi paljon,tunnen halun kiihkeä,jopa kiimaisen olon.
        Olen mielestäni lähes sexi pommin oloinen rva,pukeudun erittäi uskaliaan paljastavasti,tykkää nahka asusteista.olen jonkun verran tukeva pullukka.
        Mielestäni haluttavanäköinen rva.

        me ollaan n42 ja m48 bi molemmat. Kokemusta kaikentyyppisestä kimppailusta. Nautitaan seksistä älyttömästi. Jos kiinnostuit niin laita KIK: waltsu_69


    • Anonyymi

      Jokaisesta yökerhosta löydät kaksi kaverusta, jotka mielellään panevat sinua yhtäaikaa. Tämän taisit tietääkin, mutta jostain syystä haluat tänne asian kirjoittaa ja esittää jotain mitä et oikeasti ole.

      • Anonyymi

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55

        Mutta milloin on suljettu?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55

        Sinulla taitaa olla vähän päässä vikaa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Avattu: 2016-12-11 18:17:55

        Älä huoli. Kyllä joku jatkaa aina. Ei tarinoiden kesken tarvi loppua. Hyvä keskustelu voi jatkua ilman aloittajaa vuosikymmenet.

        Tervetuloa tänne internetiin!


    • Anonyymi

      Mukavaa puuhaa kieltämättä.
      Olisi kiva löytää joku nuoripari vakiseuraksi.
      M42 Satakunta

    • Anonyymi

      Moikka! Kuulostaa hyvältä. Meillä parina etsinnässä nainen kolmanneksi :). Haluaisitko tutustua? Laita ehdottomasti sähköpostia niin saat kik tms :) pariv3030 ÄT gmail.com niin päästää juttelee!

    • Anonyymi

      Hei tääl ois kokemuksia nähtäiskö livenä .,?

    Ketjusta on poistettu 58 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. puukkotappelu-keskella-tieta

      https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo
      Rovaniemi
      31
      2373
    2. Pidätkö kaivattuasi

      Haluttavana? Miksi erityisesti?
      Ikävä
      70
      1143
    3. Suurimman myrskyilyn jälkeen

      vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul
      Ikävä
      43
      1115
    4. Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa

      Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja
      Maailman menoa
      81
      1067
    5. Tiedätkö mikä mulle

      On vaikeaa?
      Ikävä
      44
      886
    6. Mitä antaisit nainen ensimmäiseksi?

      Kaipaamallesi miehelle.
      Ikävä
      74
      841
    7. Mikä piirre on kasvoissa tärkein?

      Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?
      Ikävä
      91
      838
    8. Helpottaisi paljon

      jos saisin tietää miten sulla menee.
      Ikävä
      53
      820
    9. Koirahyökkäys filpuntiellä.

      Poliisi määräsi koiran lopetettavaksi välittömästi. Kerrankin selkärankaista toimintaa poliisilta. Toivottavasti hoituu
      Pori
      84
      747
    10. Paavi on kuollut

      Suuri humanisti ja kirkollinen johtaja, Paavi Fransiscus on kuollut 88 vuoden iässä. Katolinen maailma (suurin kristill
      70 plus
      113
      734
    Aihe