Esapekka Lappi kyllästyi skeidaan

6121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Skeidaa ei jaksa kauaa kukaan paitsi pinttynyt venäjämielinen kotiryssä alias kommunisti.

Äänestä

Jorma kiertää tätä ketjua kusi sukassa. Ei uskalla aiempien Lappi-hehkutusten jälkeen näyttää naamaansa.

Äänestä

ei tule jormalta kommenttia ei.

vain omaan mielipiteeseen sopivat faktat kelpaa, muut ei?

Äänestä
  • Ei sovi Skoda-kriitikon mielipiteeseen faktat, ei.

    Äänestä

Kukapa skodalla haluisi ajaa edeS maksusta,saatikka nousta ja kulkea skoda haalarit päällä julkisella paikalla.

Äänestä

Hyvä että suomalaisessa ohjauksessa oleva talli sai suomalaisia kuljettajia.

Esapekka voitti WRC2:n vuoden 2016 osalta - milläs muullakaan kuin Skodalla. Toivottavasti myös Toyota antaa eväät maailmanmestaruuteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kykkelmanni kirjoitti:

Siirtyi Toyotalle:

http://www.kauppalehti.fi/uutiset/tassa-se-on-suomessa-tehty-toyotan-mm-ralliase--valtava-merkitys-markkinoinnille/jBy28Hvf

Joko pian alkaa jormien ulina?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu