Muodokkaista vai hoikista naisista? Onko kaivattusi hoikka vai muodokas?
Miehet tykkäättekö enemmän
Pyöreänainen
28200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Muodokkaasta jos se ei tarkoita liikalihavaa.
Muodokkuus ei välttämättä liity siihen onko hoikka vai tukeva.
Ei laiha voi olla muodokas.
Tottakai voi olla vaikka laiha jolla on isot rinnat tai persevä ja päinvastoin
Muodokas nainen.
onko?
En oikein tiedä. Ei hoikkuus mitään ratkaise vaan sisältö.
Hän on reitevä ja persevä leidi, tykkään kyllä.
Hyi jos se mies jota kaipaan kuvailisi noin..
Onneksi et näe mun loukkaantumista :(
muodokas liikunnallinen nainen
Hoikka ja muodokas. Ei mikään ylipainoinen pullukka joka peittelee läskiään sanoen sitä muodokkkuudeksi
Muodokkuudesta jos se tarkoittaa kaunista lantion kaarta, erottuvaa vyötäröä, pyöreää takamusta, sopivia rintoja jne
Muodokas lienee nykyään vastaava kiertoilmaisu läskille naiselle kuin normaali.
Ei siis nappaa. Muta jos naisella on suhteessa vartaloon isohkot ja ryhdikkäät tissit luokkaa c-d kuppi ja painoa alle 50kg niin tällainen 192senttinen alfa on aika myyty (vaatii toki vielä aivot ja muutaman muun nyanssin).
Muodokas varmaan sinusta on tällainen:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/9d/40/3a/9d403a09baf8f13bf3e49fdf1e15065b.jpg
https://pbs.twimg.com/media/B9D8hDxCMAA12gB.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/02/38/cc/0238cce6f5229edac825d33a071e904a.jpg
http://3o2fkh3cei6g217eh13mgw0p.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/04/HM-one-piece-suit.jpg
Minusta nämä ovat ylipainoisia, eivätkä muodokkaita
Hyvännäkösii kaikki. Noi on lihaviamuodokkaita
Mä olen tuota kakkosen kuvan kokoluokkaa enkä koe olevani läski enkä ole bmin mukaan ylipainoinenkaan. vaatekoko on 40-42. Nuorena oli 38.
On noi ylipainosia kaikki. Nykyään on normaalia jos on 10-20 kg ylimääräistä. Se mikä nykyään on laiha oli ennen normaali.
lanteilta muodokkaasti aaltoileva keho eli seksikkäästi hiukan pyöreähkö ja perse josta ottaa tiukasti kiinni
Tykkään enempi laihoista, mutta olen naimisissa lihavan kanssa.
onkohan naapurin rouvalla se hullun toistelu kasetti vielä toistolla mitä se kuunnellutti lapsellaan jokunen aika sitten.
Hän on sopivan muodokas ja ihana kaikin puolin.
Muodokas ja laiha
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/ee/ed/12eeede6ed7da56b78baca164a40f28f.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-nDIApBGfmFU/VPnf9kODhrI/AAAAAAAAF44/f5WH93SNEx0/w500-h724/BBFs_Google _Sexy Ass Babe_101.jpg
http://i65.tinypic.com/169ep7c.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/3f/d6/1e/3fd61e7f9cc1485d0a2fce597bd45380.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/da/0b/14/da0b143519fe2dbaaeda950e75eede60.jpg
Ja photari laulaa..
rinnoista kaikki ja tokassa kuvassa oleva myös pakaroista. Olipas rumat ja luonnottomat kankut! Hyi!
Ai kauhia mitä silikooneja. Aika harvalla naisella, jos on kaponen, on isot rinnat luonnostaan. Rasva kun tuppaa jakautumaan tasaisiesti. Mutta silikoonilla saa täytettä.
ja itsevarmasta sellainen kun hän on.
Hoikka hyvin istuvat kurvit kohdillaan ja sopivasti urheilullinen se saa pään kääntymään.