Mitä ajattelisit nainen jos...

Pantaisiin taas parin vuoden tauon jälkeen?
14151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ei kiinnosta seksi.

Äänestä
  • Ei ole naiselle jota ei kiinnosta seksi.

    Äänestä

Yli kaksi vuotta.

Äänestä

Vaimoltasko kysyt? Varmaan kätevämpää kysyä ihan henk.koht.

Äänestä

Tiedät ettei ikinä tule tapahtumaan, muuten et varmasti kehtaisi kirjoittaa idioottimaisuuksiasi.

Äänestä

Joo pannaan vaan, oon kaivannutkin sua! :) Laita viestiä, numero on sama. :)

Äänestä

Olen äitiyslomalla nyt.Ehkä palataan myöhemmin asiaan.En ollutkaan niin vanha

Äänestä

sun kanssa se oli niin helppoa

Äänestä

Metsässä kirmas punahilkka kaatui pahus murtui nilkka. Kimppuun hyökkäss paha susi empinyt ei suuhun kusi. Hilkka melkein laakin sai kun paha susi takaa nai

Äänestä

Oot vastenmielinen!

Äänestä
  • Ite oot!

    Äänestä

  • Kyllä se sinä ihan ite oot!

    Äänestä

Mies. Haluaisin sitä enemmän kuin mitään muuta.

Äänestä

Ilman muuta pannaan!! 😉 ootan valmiina ja märkänä..laita viesti koska tulet.. J...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mielenimuntekevi kirjoitti:

Pantaisiin taas parin vuoden tauon jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu