Volkswagenilla yhdeksäs laskukuukausi putkeen

Tuore uutinen: Volkswagenilla yhdeksäs laskukuukausi putkeen

http://www.iltasanomat.fi/taloussanomat/art-2000001914112.html
352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sehän on kuin peruskoulussa. Kolme kuukautta kesälomaa. Vain yhdeksän kuukautta lasketaan.

Äänestä

Ja kun tuon jutun julkaisemisesta on nyt kulunut kuusi kuukautta niin montako laskukuukautta on yhteensä? Osaako joku laskea kuonka monta kuukautta on jo laskenut? Se volkkari.
Minä olen nyt kolme kuukautta laskenut sitä, joten minulla on menossa neljäs laskukuukausi.

Äänestä

VW Nousukausi, ehkä unissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siitäselähteekunpotkitaa kirjoitti:

Tuore uutinen: Volkswagenilla yhdeksäs laskukuukausi putkeen

http://www.iltasanomat.fi/taloussanomat/art-2000001914112.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu