Onko muilla tullut tämmöistä. Oikea etuvalo eli ajovalo tippuilee tie töyssyissä tuon tuostakin. Vasen oli myös kerran puolittain irti.
Mitä olette tehneet?
Oktaavia 2011 takaronttijatkumo, eli farmari.
Oikea etuvalo tipahti pompulassa
5
145
Vastaukset
- DasveDanja
Jos ajaa kohden etelää ja vasen puoli toimii niin ihan jees. Eikun siis Daa.
Valot tippuu, peilit alkaa repsottaa, jopa skeida merkkikin on lähtenyt irti itälavetin keulalta. Irtoileehan tuosta aivan kaikki mahdollinen.
- ostavia
Mullaki vasemman puolen umpio irtoilee. Vissii se sarana, mistä vaihdetaan uus kynttilä umpioon on jotenki ruostunu tai viottunu. Täytyy ens 5tkm. Huollossa kysyä poijjiilta onko siihen mitään jesus teippiä tai vastaavaa. Kuiteski uus auto niin pitäshän saranoitten toimia. Vai meneekö omaan piikkiin. Taitaa mennä kun nuo takuut on mitä on.
- Samankokenut
Sanoivat huollossa että kovin yleinen vika näissä. Ei auta kuin maksaa.
- tehovalot
Olen kuullut tästä samasta. On yleistä! Katsastuksessa sanoivat, että vaikea mitata ajovalojen korkeutta, kun tipahtelee kesken. Sitten vaan hylkäys, kun putoilee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1754961Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,184336Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993087Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2482910Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432852- 522491
- 271919
- 341713
- 201703
- 631677