Naista pitää härnätä, jos

hänet haluaa saada menettämään sydämensä miehelle. Ei milloinkaan pidä sanoa hyvin kauniita sanoja, vain pieniä huomaavaisuuksia hyvin rajoitetusti. Välillä pientä härnäystä ja ärsyttämistä. Näin saa naisen hallintaan.
19494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

tollaselle idiootille annoin fudut tuossa männä kesällä ;D

Äänestä

Ihan totta? Onko hyvinkin toiminut sulla?

Äänestä

Toiminut on.

Äänestä

Ei kiinnosta lentävää vittuakaan mikään pelailu.
Pelailkaa pikkupojat rauhassa niiden pikkupentuneitojen kanssa.

Äänestä

Mihinkäs tuon taktiikan teho perustuu?

Äänestä
  • Varmaan aloittajan omiin kokemuksiin :'D

    Äänestä

Niinpä niin. Miehen taas pitää antaa luulla, että homma on hallinnassa ;)

Äänestä
  • Ton olen oppinut joo.
    Miehen pitää näytellä että on naisen pauloissa koska muuten naiselle tulee fiilis että mies ei ole hallittavissa niitä tulevia sylikoirajuttuja varten jossa miehen elämä muutetaan sellaiseksi kuin nainen haluaa tai nainen dissaa kaikesta mikä hänelle ei sovi.

    Tiedän ton. Sen takia olenkin sinkku. Mua kun ei voi kontrolloida tunnepeleillä.

    Äänestä

  • Kaikkeahyvääsulle kirjoitti:

    Ton olen oppinut joo.
    Miehen pitää näytellä että on naisen pauloissa koska muuten naiselle tulee fiilis että mies ei ole hallittavissa niitä tulevia sylikoirajuttuja varten jossa miehen elämä muutetaan sellaiseksi kuin nainen haluaa tai nainen dissaa kaikesta mikä hänelle ei sovi.

    Tiedän ton. Sen takia olenkin sinkku. Mua kun ei voi kontrolloida tunnepeleillä.

    Menetät niin paljon... tosiasiassa sotkeudut omaan nokkeluuteesi. Nainen haluaa vain rakastaa miestä jos mies antaa hänen tehdä niin.
    Hyvää joulua. https://m.youtube.com/watch?v=CJz1UEyw0MM# viatonta se lapsen katsein on...

    Äänestä

Niin just joopajoo ihan sama…

Äänestä

Enpäs mä ole vähään aikaan mitään yhtä lapsellisen-ääliömäistä lukenu.

Äänestä

Ei helvetti miten tosikko naisia täällä on. Mitä helvetin pelailua tuo muka on? Onhan se nyt vuosikymmeniä ollut selvää että jo ala-asteella ne pojat kiusoittelee ja härnää sekä vetää letistä niitä tyttöjä joista tykkää!

Sama asia. Minusta pelaaminen on sitä että on monta rautaatulessa ja kaikkia panee ja kaikille lupailee samat asiat ja kukaan niistä naisista ei tiedä toisistaan, eikä kenellekään sanottuja sanoja tarkoita sen syvemmin kuin vain sen aikaa kunnes saa siltä naiseltä seksiä

Jos kohdistuu yhteen naiseen vaan ja tarkoitus saada se rakastuun itseensä niin mitä pahaa siinä nyt on? Normi pariutumisleikkejä.

Äänestä

Ei kai se noin helppoa ole.,😥

Äänestä

Tämä varmaan toimii niihin pissisnaisiin / ytn:iin joita kaikki miehet haluaa. Ja sellaiset naiset vaihtaa miehen lennossa rikkaampaan heti kun mahdollista. Kusipäisillä keinoilla kusipäät saavat toisensa, hetkeksi :)
Fiksu nainen taas feidaa alkumetreillä härnäilijät, muttei laskelmoivissa pelailijoissa mitään menetä.

Äänestä
  • Pelimies on eri mies ja varakkuus eu tee naisesta laadukasta. Sarjanurhaajakin voi olla varakas mutta onko hän laadukas?

    Äänestä

  • Pissiksen mielestä varmaan on :)

    Äänestä

  • Tiedän yhden varakkaan naikkosen. Istuu tuomio kolmesta murhasta. Miehensä ja kahden lapsensa. Psykopaatti oli kriminaali psykologin arvio naisesta. Laadukkaan tappava rikas psykopaatti naikkonen

    Äänestä

Mä niin haluaisin niitä kauniita sanoja ilman mitään ärsyttämistä ja härnäämistä. Inhoan kaikenlaista pelailua ja mielenkiinto menee nopeasti ihan täysin jonkun pokausniksiniilon kanssa. En vain jaksa tulkita ja lukea rivien välistä.

Äänestä
  • Ei tarvikaan. Olet niin kamala petolinnun peräsuoli kotka ettei sinua kaipaa kukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehenvinkkimiehille kirjoitti:

hänet haluaa saada menettämään sydämensä miehelle. Ei milloinkaan pidä sanoa hyvin kauniita sanoja, vain pieniä huomaavaisuuksia hyvin rajoitetusti. Välillä pientä härnäystä ja ärsyttämistä. Näin saa naisen hallintaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu