Rakas näkijä

Mitä pahaa olen tehnyt lähisukulaisilleni? Eivät vieraile luonani, ovet todella välinpitämättömiä? Mitä pahaa olen tehnyt ja mitä tähän nousee?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei mitään pahaa. Aika vaan Suomessa sen verran haastava, että omat murheet täyttää monella mielen!
Hallitus haluu rahaa hävittäjiin, rikkailta sitä ei oteta!
Hallitus toimii luonnonlain vastaisesti ja sinä olet yksi kärsijä ilman omaa syytäsi, tai äänestänyt tätä riistoa, ainoa virheesi!

Otappa itse yhteyttä, Iloisena ja itsenäsi. Kyllä se tästä paranee!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yhdessäyksinyksin kirjoitti:

Mitä pahaa olen tehnyt lähisukulaisilleni? Eivät vieraile luonani, ovet todella välinpitämättömiä? Mitä pahaa olen tehnyt ja mitä tähän nousee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu