Mistä tietää kelle voi mennä jutteleen levarilla tai näytteleen kaluaan, näin talvella aika vaikeeta toi treffailu.
Levareilla
nuorimies-19
17851
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Kylläpä nuo varsinkin vanhemmat yksin autoissaan istuskelevat äijät on munan kipeitä.
Mielellään imevät tuon ikäistä ja tyrkyttävät kyllä hanakasti omaakin kullia imettäväksi.
No ei sielä kauaa tarvi kaluaan roikottaa, kun joku runkkari on siinä kiinni.
Normi on mennä "kuselle" näkyvälle paikalle ja tehdä muutama runkkuliike kullillaan, jos paikalla olija näkee, ja näkee varmasti, seuraavat tarkkaan, niin tuo runkkuliike on sellainen merkki että kohta saat imutusta.
Onks noilla levareilla koskaan naisia valmiina tositoimiin?
vain ne joilla on löylykauha perseessä!
On sullakin elämäntehtävä tuon löylykauhas kanssa.
Älä vaan lopeta missään tapauksessa.
En aiokaan! Hahaa! Työnnäppä löylykauha perseesees
👍👍👍👍👍👍👍👍
Riittää,kun olet /istut zutossasi tarpeeksi kauan,joku tulee kysymään : Onko kaikki kunnossa ??? Kerrot huolesi.....kohta imet /imutat jonkun kyrpää !!!!!
Apukuskin aurinkolippa alas niin imureita kyllä ilmestyy liiaksikin asti. ;)
Löytyykö keskuspölynimuria??
Vai on imurikauppiaat vallanneet parkkialueetkin teiden varsilta! Röyhkeäksi on mennyt touhu kun kotiovillakin kiertävät pölynimureitaan kaupittelemassa ja nyt ne perkeleet ovat mobilislituneetkin
Toki löytyy, montako ottaisit??
Yksi riittää tähän hätään.
Jos tulet autoni viereen ja huomaat että olen siellä selkänoja taaksepäin ja liivit päällä,kyrpä kourassa runkkaamassa niin voit olettaa että olen myös seuran puutteessa. Kevään tullen sitten kävelen naisten vaatteissa levarin lähistöllä ja kun mies lähestyy voin vaikka hieroa liivien alla jöpöttävää kaluani merkiksi.
Kevättä odotan jos ei talvella mitään keksitä
Iltaisin ei juurikaan muita miehiä liiku levareilla, kuin niitä joilla on miesten väliset mielessä. Joko imettäjiä tai imijöitä ja runkkareita. Olen itse näitä kaikkia, mutta nuoria miehiä kaivataan lisää näihin mukaviin"harrastuksiin".
Näin talvella on kyllä kyrvän puutteessa kun yksin saa runkata. Voi kuinka mukavaa olisi saada sellaista suonikasta vartta ja sileäpintaista kovaa terskaa suuhun,samalla kun runkkailisi itseään ja kun terska nytkähdellen suihkisi suuhun tulisi kyllä orgasmi helposti. Keväällä heti taas levarille,tosin voihan autossakin runkata ja imeä mehut
Kiihotuin tosta