Vaimolle mustaa

keme

Olemme jo pitkään vaimon kanssa fantasioineet, että vaimo sais mustaa munaa. Vielä emme ole toteuttaneet sitä, mutta tavoitteena se on mahd.
pian. Toiveenani on, että saisin katsella vierestä, kun musta mies panee vaimoani. Vaimo haluaa kuitenkin ensiksi olla mustan miehen kanssa kahdestaan, sitten mahdollisesti pääsen katsomaan.Onko kellään kokemusta vaimon mustan saannista ja sitä kautta antaa neuvoja,miten ja missä parhaiten musta mies on saatavissa vaimoa tyydyttämään?

20

16565

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ovelle

      soskun ovelle passiin odottamaan...

      • Anonyymi

        Näin se homma etenee!
        Kysykää vaikka Hatte Arja-Jannelta.
        Mustaa sen olla pitää!
        Mustassa on Suomen tulevaisuus ja Suomen vaakunaan pitää vaihtaa leijonan tilalle pystyssä oleva musta muna.


    • päivää

      olen 15,5cm ja vaaleahko mies.
      Lihaksikas ja kova antamaan kyytiä siis mela on kiinni euroopan nopeimmassa perseessä.
      olen terve ok,komea mies.
      saanko tulla jakamaan naisesi.
      tikkaan häntä raivon lailla!!
      vastaattehan?!

    • musta mies

      olen 22cm ja musta mies.
      Lihaksikas ja kova antamaan kyytiä siis mela on kiinni euroopan nopeimmassa perseessä.
      olen terve ok,komea mies.
      saanko tulla jakamaan naisesi.
      tikkaan häntä raivon lailla!!
      vastaattehan?!

      • munaton körmy

        idiootti..
        et osaa muuta kuin säälittävästi lainata toisten textejä,mutta niinhän teet myös alushousujen kanssa.kuulin,että lainailet toisten alushousuja uimahalleissa,häpeä körmy!!!


    • Kuuppa

      vaimolle pitäis saada jostain sinistä.

      • Anonyymi

        Hk:n sinistä saa kaupasta tukkaat koko paketin muijas perseeseen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hk:n sinistä saa kaupasta tukkaat koko paketin muijas perseeseen

        Mustia miehiä? Siis n¤¤kereitä.


    • Anonyymi

      Vaimo halusi mustaa sanoin olen mukana ja sitten kumin kanssa. Löydettiin nuori mies ja kunnon kalulla varustettu kuvan mukaan. Vaimo pääsi huoneessa melkein heti käsittelemään kalua katsoin koveneeko se kunnolla kesti kyllä pitkään runkata ja imeä että oli kova, mies laittoi kumia päälle vaimo li halukkaana pylly pystyssä, istuin tuolilla mies pani joj jonkin aikaa, vaimo valitti ei oikein tunnu kun tuo kumi, meni aikaa alkoi litinä kuulumaan vaimo kiljahteli ja oli tyrkkynä huusi saan ko useammin sanoin saat katsoin kuin ka kiimasena antoi mies käänsi vaimon heti oli mustan miehen ympärillä jalat mustan kalun ympärillä oli vaalea rengas vaimo ulvoi ja mies laukesi vaimo kiljui hurjana ja painoi kyrpää sisään, mies puki ja lähti, sanoin lähtipä nopeaan.
      Menin vaimon viereen yritti estellä koskin haaroihin oli mälliä täynnä nakkasin peiton pois, vaimo sanoi hiljaa se kumi häiritsi otin itse pois sitten halusin se liukas nahka hieroi että olin tulla hulluksi tulin kaksi kertaa ja siiten se laukesi ja sitä tuli oli kuumaa ja sitä tuli paljon. Saanhan joskus uudestaan sinä lupasit. Pakkohan se oli luvata, Kun kerran tuli ja sitä oli nainut se poika ja sen isä oli pillu punainen ja kipeä. Minun tiedon mukaan ne käynnit jäi siihen.

      • Anonyymi

        Happi loppuu, kun tätä tekstiä lukee. Lauseet, pilkut ja pisteet.


    • Anonyymi

      Ei se sen jälkeen kun on mustaa saanut tyydy sun vehkeeseen. Musta vehje on Kingi.

      • Anonyymi

        Siis tapolan makkaraa


      • Anonyymi

        King Kong.


    • Anonyymi

      Olen muutaman kerran saanut isoa mustaa. Miehet ovat olleet enemmän räpeltäjiä, kuin rakastajia. Luulevat, että naiselle riittää, kun miehellä on iso muna. Että näin.
      N54

    • Anonyymi

      Löydettiin lomalla neljän mustan ranskalaisen miehen ryhmä hotellin terassilta. Olivat viikon meidän kanssa nussimassa vaimoa. 
      Kotona selvisi minulle ettei se ollutkaan sattumaan. Ne oli vaimon työpaikan harjoittelijoita. Vaimo oli sopinut kavereiden kanssa tapaamisen. Se tunsi ne kaikki töistä.

    • Anonyymi

      Meillä vaimon kanssa on myös haaveena saada vaimolle kunnon iso musta kyrpä nussimaan. Jos vinkkejä kenen puoleen kääntyä, niin otamme innolla tiedon vastaan.

      • Anonyymi

        Vaimolle minimekko, kunnon humala (vaikkapa näytelty) ja hesassa ottaa taksin jota ajaa mustamies, eiköhän onnistu.


      • Anonyymi

        Siis irtokyrpä?


    Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et irrota otettasi

      Suhteeni?
      Ikävä
      90
      3285
    2. Koko ajan olet

      Senkin suhteen kiusannut. Halut on ihan mielettömät olleet jo pitkään
      Ikävä
      88
      3053
    3. Muutama syy

      Sille miksi IRL kohtaaminen on hänelle vaikeaa
      Ikävä
      68
      1872
    4. Tykkään susta

      Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä
      Ikävä
      19
      1852
    5. Onko kaikki hyvin, iso huoli sinusta

      Miten jakselet? Onko sattunut jotain ikävää. Naiselta
      Ikävä
      30
      1787
    6. Estitkö sä minut

      Oikeasti. Haluatko, että jätän sun ajattelemisen? :3
      Ikävä
      21
      1711
    7. Onko kaivatullasi

      Hyvä vai huono huumorintaju?
      Ikävä
      24
      1687
    8. Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!

      Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi
      Tv-sarjat
      34
      1399
    9. Tiedätkö tykkääkö

      Kaivatustasi siinä mielessä joku muukin kuin sinä itse
      Ikävä
      48
      1327
    10. Onko meillä

      Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko
      Ikävä
      9
      1319
    Aihe