koirannahkarukkanen

jos ulkoilutatte koiraa pitäkää se kytkettynä.mutta ei missään 15 metrin narussa.pimeässä kun väistää taskulampulla tuikkivaa ihmistä ei välttämättä näe mäyristä.niin ei tarvitse itkeä ,että on TAHALLAAN on ajettu "fifin"yli.
4258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tahallaan oli yliajettu! Lynkkaus on varma asia mitä tuollaiselle ihmis-saastalle on luvassa ku kiinni saadaan!

Äänestä

Eura on niin pieni paikka et äkkiä jutut lähtee kulkemaan yliajajasta. Ai saatana ku nimi tulee mun tietoo!! Voi äpärärääpäleellä tulla äiteetä ikävä vai pitäskö sen äitikin lahdata kun on tommosen paskan maailmaan huoraamalla siittänyt!!

Äänestä

Toivottavasti tulee kuva ja nimi, kun tekijä saadaan kiinni.

Äänestä

Johan on kiukkuinen koiranyliajajan puolustaja. Omituista!

Susiaktivistit ovat uhanneet tappaa koiria, oliko ne nyt asialla, vai joku muu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokurotikoirille kirjoitti:

jos ulkoilutatte koiraa pitäkää se kytkettynä.mutta ei missään 15 metrin narussa.pimeässä kun väistää taskulampulla tuikkivaa ihmistä ei välttämättä näe mäyristä.niin ei tarvitse itkeä ,että on TAHALLAAN on ajettu "fifin"yli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu